Za záchranu Evropy 15 let vězení, to lze jen v EUchalífátu

Napsal
Sdílet článek

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování předsedy Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou lodí pašeráků migrantů, tedy lodí vysoce ziskových neziskovek, fungujících coby „vodní taxi zdarma“ pro africké migranty, které loví u břehů Libye.

Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu tak samozřejmě zabránili ucházet se nadále o jakékoli politické funkce, tedy i o funkci premiéra.

Je jasné, že vše je zcela účelové. Jak známo, tak všichni lídři protimigračních a protibruselských stran jsou dlouhodobě dehonestováni stejně, jako jejich strany. Nálepky jako extremisté, xenofobové, islamofobové a fašisté jsou na denním pořádku. Připomínám, že velkému nátlaku odolávala poměrně nedávno třeba Marine le Pen, která byla souzena za to, že na svém Facebooku umístila fotografie hrůz, které páchali členové ISIS na území Sýrie a Iráku, aby tak ukázala pravou tvář islámu. Za tento „přečin“ ji dokonce posílali na psychiatrii.

V době, kdy nastoupil Matteo Salvini na post ministra vnitra v koaliční vládě Ligy a Hnutí 5 hvězd, výrazně poklesl počet lodí s migranty, přistávajících u italských břehů. Salvini tedy zcela jasně omezil migraci na minimum, což se samozřejmě nelíbilo Bruselu, jehož plány na zaplavení Evropy muslimskými migranty musí být plněny. A Itálie, coby jedna z hlavních vstupních bran z Afriky, je v tomto směru velmi důležitá. Vláda s probruselským hnutím 5 hvězd však měla rozhodně velmi daleko do ideální koalice. Zatímco jednoho dne odjel Salvini na pracovní cestu do Polska, zajistil premiér Conte otevření přístavu lodi pašerácké neziskovky, která byla plná afrických migrantů, což bylo první velké porušení koaličních dohod.

Podobných excesů přibývalo, navíc se časem objevilo kompromitační, tajně natočené video, na kterém se Conte s Merkelovou  domlouval, jak se zbavit Salviniho. Vše vyústilo v pád již neudržitelné koalice a posléze sestavení vlády Hnutí 5 hvězd s Demokratickou stranou (obdoba naší ČSSD). Tedy vlády, která okamžitě všechny přístavy znovu otevřela.

Nicméně všechny průzkumy zcela jasně ukazují, že v dalších parlamentních volbách by s jistotou a značným náskokem zvítězila Salviniho Lega. Pokud by se jim navíc nepodařilo sestavit jednobarevnou vládu, mohli by mít tentokrát i ideálního koaličního partnera ve Fratelli d‘ Italia v čele s Giorgiou Meloni.  Tím by byla sestavena protibruselská a protimigarční vláda, navíc by s podobnou vládou hrozil i ITEXIT.

A to je dle mého názoru hlavní důvod trestního stíhání Mattea Salviniho. Tímto absurdním obviněním z bránění přistání pašeráckých lodí se ho snaží elity EU, ve spolupráci s jejich italskými kolaboranty, za každou cenu dostat před soud a možná do vězení. Chtějí Mattea Salviniho potrestat za to, že brání bezpečnost Itálie a Evropy.

Takže obrana nejen své vlasti, ale celého kontinentu je trestána vězením, zatímco kolaborace se 4. říší v EK je velmi štědře honorována.

Právě na případu obvinění Salviniho se fašismus 4. říše a jejích kolaborantů naplno odkopal. 

4.7/5 - (6 votes)

(Visited 2 299 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *