ZÁCHRANA OD koronaviru. Je to až tak jednoduché?

Napsal
Sdílet článek

O tom, zda je koronavirus umělého nebo přirozeného původu se vedou spory. V roce 2015 se objevil v prestižním vědeckém časopise Nature článek o tom, že vědci vyvinuli smrtelný virus, který přímo infikuje člověka a způsobuje smrt. Zkřížili bílkovinu SHC014 s virem SARS a dostali smrtelný hybrid. Článek je podepsán 15 vědci, z nichž 13 spolupracují s Univerzitou v Chapelle Hill v Severní Karolíně. V článku podrobně vysvětlili metodiku vytvoření patogenu. Je vyvinutých několik hybridních koronavirů na bázi SARS s různým stupněm patogenity. Kultivovali je na kulturách plicních buněk člověka VERO E6 získaných z institutu infekčních chorob armády USA. Hybrid SHC014-COV byl schválen radou národní bezpečnosti univerzity v Severní Karolíně a řadou dvojího určení (dual use research of concern committee).

Americké vojenské biolaboratoře (je jich asi 400) jsou rozmístěny na amerických vojenských základnách po celém světě a zaměstnávají okolo 3 000 vědců, kteří se podílejí i na vývoji virů pro vojenské účely. Tyto laboratoře jsou zastřešené americkým institutem zdraví ve státě Maryland. Některé se nacházejí v bývalých sovětských republikách – Gruzie, Ukrajina (4), Kyrgyzstán, Ázerbájdžán, Kazachstán, Uzbekistán, Moldavsko.
Nicméně trochu jinou verzi objevení se viru, a také návod, jak se před ním chránit či se z něj vyléčit podala dne 27.3.2020 světově uznávaná špičková ruská mikrobioložka Irina Vladimírovna Jermaková redaktorovi Andreji Karaulovi:

Jermakova upozornila na to, že Američané na likvidaci následků havárií ropných tankerů a odstraňování ropných skvrn vyvinuli bakterii s názvem “Synthia”, která požírá uhlovodíky. Zřejmě však utekla jejich pozornosti skutečnost, že tato bakterie po zlikvidování ropných skvrn pokračuje v napadáni a požírání všeho živého (vše živé sestává z uhlovodíků), planktonu, ryb, mořských živočichů. Napadá však i člověka, požírá napadené tkáně (obrázky na internetu jsou hrůzostrašné) a způsobuje i prudký zápal plic končící téměř 100% smrtí. Mnozí z těch, co pracovali na odstraňování těchto skvrn či na zasažených ropných plošinách, zemřeli. Zemřeli i tací, co se koupali ve vodě, kde se bakterie objevila. Pokud napadne člověka, žádná imunita nepomůže. Až tehdy si zodpovědní uvědomili nebezpečí a uvalily přísný zákaz na šíření informací o této smrtelné hrozbě. Tato bakterie se šíří mořem a dorazila až na čínské pobřeží, které vyplavilo v srpnu minulého roku na břeh množství uhynulých ryb. Zřejmě některé napadené ryby se dostaly i k člověku a v Číně se z ničeho nic začaly objevovat úmrtí na zápal plic způsobené touto bakterií. Zatím ještě nešlo o koronavirus. Ten se podle profesorky Jermakové zřejmě vyvinul tak, že obyčejný netopýří virus nacházející se v člověku v latentním stavu napadl buňku bakterie “Synthia” a při replikaci včlenil do své RNK cizorodý fragment genetické sekvence od této bakterie. Takto se tento virus stal nebezpečným, napadající plíce člověka a způsobujícím jejich zánět, pravda v ne až tak fatální podobě, jak to činí samotná bakterie Synthia.

Profesorku Jermakovu v této souvislosti napadla spásná myšlenka, že boj s koronavirem můžeme vyhrát, jen pokud jej oklameme, pokud mu jako potravu nabídneme takovou náhradu uhlovodíku, kterou nerozpozná jak pro sebe nebezpečnou, přijme ji, a ta ho následně zničí. A takovou látkou nebezpečnou pro koronavirus se podle profesorky jeví obyčejná jedlá soda či soda bikarbona (Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3), která v sobě obsahuje uhlovodíkové atomy (atom uhlíku C a atom vodíku H). Se svými zjištěními se profesorka podělila se svými kolegy mikrobiology v Číně, ti její doporučení prý začali aplikovat, šíření koronavirus zastavili a velmi vysoké procento postižených začalo úspěšně uzdravovat. Nechce se mi tomu zcela věřit, protože je divné, že by se s tím čínští mikrobiologové nepodělili s ostatními? Pandemie sice vypukla v Číně,

Profesorka Jermakova vypracovala metodiku testování a léčení koronaviru a obrátila se na vedení svého ústavu, aby začala s jejím prověřováním a aplikací. Vděčnosti se však nedočkala, právě naopak – byla propuštěna. Zřejmě je institut v rukou těch lidí, které dosazoval vlastizrádný bývalý premiér Medveděv.
Jde o závažnou informaci. Doufám, že se brzy dozvíme oficiální stanovisko k tomu, co doporučuje profesorka Jermaková. V každém případě je dobře známá skutečnost, že soda bikarbona je zásaditá, snižuje kyselost v organismu a přispívá k likvidaci parazitů včetně různých mikrobů, bakterií a virů. Čistí od nich i tenké střevo, které je odpovědné za činnost imunitní soustavy člověka. Profesor Neumyvakin, který byl lékařem ruských kosmonautů a připravoval je po zdravotní stránce na lety do kosmu, doporučuje 1/3 až 1 čajové lžičky sody zalít horkou vodou, nechat vzkypět, dolít chladnou vodu, aby měla tekutina teplotu těla a pít hlavně ráno vždy na lačný žaludek (aby se čím snadněji a dříve dostala tekutina do tenkého střeva) alespoň 30 minut před jídlem. Profesor doporučuje i 10 kapek 3% roztoku peroxidu vodíku do 2 dcl teplé vody (začínat od 1 kapky do 0,5 dcl denně a dávku zvyšovat postupně testujíc, zda nevzniká nepříznivá reakce organismu). V tenkém střevě se z peroxidu vodíku uvolňuje atomový kyslík, který se dostává do krve a ničí škodlivé mikroby. Samozřejmě, nesmíte brát najednou nebo za sebou, sodu i peroxid.

Tímto článkem zdaleka nechci tvrdit, že by se člověk s podezřením na koronavirus neměl svěřit do rukou lékařů, ale proč jako první pomoc (nebo poslední naději?) Nevyužít pomocný postup se sodou? Tehdy bych zvýšil i frekvenci pití (více krát za den) i množství sody. V každém případě otestovat tuto jednoduchou metodu by stálo za to, protože o výsledcích bychom se dozvěděli velmi rychle.

Přeji všem čtenářům v těchto nelehkých časech pevné nervy, optimismus, dobrou náladu a duševní pohodu – důležité to faktory úspěšného boje s neviditelným nepřítelem. A zvykněte si také na myšlenku, že budoucí záchrana k nám nepřijde od “civilizovaného” Západu, ale jako obvykle od “barbarského” Východu, a hlavně z Ruska.

  • Ing. Peter Kohout, CSc.
    člen sdružení slovenské inteligence KOŘENY
    https://zsi-korene.sk/
(Visited 1 987 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Nevíte proč téměř všichni v ekonomicky vyspělém světe považovali, a není to tak dlouho, Gretu za bláznivou malou holku?

  2. Zajímavé, tušil jsem, že ti hospitalizovaní s údajným covidem mají spíše bakteriální infekci, ale že by tohle.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *