Začínám se silně obávat jednoho podezřelého dění všude na světě

Napsal
Sdílet článek
Začínám se silně obávat jednoho podezřelého dění všude na světě, toho nuceného očkování, které je protiústavní, násilné a podezřele brutální atd., mám čím dál větší podezření, že v těch usáckých vakcínách je obsažen grafen a ještě nějaké zatajené svinstvo používané na nějaké ovládání mozku pomocí několika tisíc Muskových satelitů. Všechno to do sebe zapadá a je velice podezřelé, podle toho co se děje, pořád nějaké nové varianty virů, kde se berou? jak je dostávají mezi lidi? co když jsou skryty v těch vakcínách a už se šíří automaticky dál, s nějakým zpožděným účinkem a neznámý obsah vakcín, které jsou třeba z 50ti % jako placebo, aby to nebylo podezřelé a zbytek obsahuje nějaké svinstvo a někdo to má pod kontrolou kdo všechno to dostal a ten je ovládaný. Podobné pokusy s vyplachováním a přeprogramováním mozků už se dělaly dřív u CIA i v Rusku a fungovalo to!!!

Zkuste se zamyslet, kolik politiků mluví a jednají jako pominutí, proti logice, jako by jim někdo ovládal mozek a oni si to ani neuvědomují, přece prezident má 3x Pfizera a najednou doporučuje očkování, na které málem zemřel? (žádná játra, ty měl pod kontrolou), Vojta, Babiš, Válek atd… všichni očkovaní těma s*ačkama se chovají jako na něčí příkaz, proti zdravému rozumu a nikdo z nich si to neuvědomí, protože jsou mimo (pod vlivem), asi jako byste chtěli, aby debil přiznal, že je debil nebo narkoman že je „čistej“, jsou a chovají se jako Zombie!!!
.
Pokud je to tak nějak, jsme v pěkném průseru, protože ovládanej panák ve vedení, ve vládě, armádě atd., je totální katastrofa a už prý v anglii chtějí pomocí voj. komand očkovat násilně!
.
Vojenské technologie jsou vždy o pár desítel let vepředu a nikde se to veřejně nedozvíte, takže pokud vynalezli nějakou technologii na ovládání mozků a mysli jako v Matrixu, tak jsme na likvidačním seznamu a jediné řešení je ty očkované někam zavřít, ale když budou vládnout očkovaní, tak to bude konec civilizace, která se vyvraždí sama dobrovolně.
.
Vše to dostává logickou podstatu a jakoby to vše do sebe zapadalo a my na to jen zíráme, nechápeme a necháme se pozabíjet?
.
Chtělo by to nějaké odborníky, kteří by ty vakcíny řádně prověřili, můžou být s rozdílným obsahem, aby zmátly laboratoře, ale pozor, aby nedopadli jako zavražděný německý doktor Dr. Andreas Noack, který objevil, že je grafen obsažen v injekcích?
.
A mj. se chová jako žiletky a ničí cévy. Bylo zjištěno, že vakcíny obsahují i jiné nepochopitelné a neznámé látky a příměsi, jejichž funkce ve vakcínách není vysvětlená. Proč 3x očkovaný president najednou nutí a doporučuje očkování, když na něj málem zemřel? Musí přece vědět, že je to proti Ústavě a Listině zákl. práv a svobod! Proč „zpívající Ken“ jako bývalý ministr zdravotnictví, také očkovaný náhle onemocněl covidem, ale ještě musel před odstoupením vydat protiústavní vyhlášku?! a další podobní ve vládě! Jaký má pak smysl očkování, které je genovou terapií, není řádně odzkoušené, schválené a hlavně nechrání proti onemocnění?! Že snižuje intenzitu průběhu onemocnění není prokázané!!! Proč už ve světě zemřely miliony očkovaných hned po vakcinaci a nikoho to nezajímá, nikdo to nezastaví, navíc ještě chtějí vraždit naše děti?!
.
Když čtete články na všech serverech pod kontrolou Choroše (Seznam, Novinky atd.), tak zjistíte stejný oblbovací systém a nucení k očkování a propagace vakcinace. To jsou tak obrovské zákeřné podrazy, že to běžný člověk bez pravdivých informací nepochopí!!!
.
Musíme vyprovokovat nějakou obranou akci, aby se to veřejnost dozvěděla a pochopila, což bude dost těžké.
.

.

 • PP
4.2/5 - (5 votes)
(Visited 386 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Začínám se obávat všech PP a jemu (jí) podobných.
  Nechtělo by to speciální vakcínu i proti těmto? Plus těm, kteří blafají, jinak to nazvat nelze, v detailech článku, na který autor článku . PP v závěru odkazuje.
  To už i pohádka, třeba o Bajajovi, zní pravděpodobněji.

 2. Elegantně (snad?) odpovím.
  Diskutujte, máte možnost zde na VPB i na hlavní stránce Pravého prostoru. Máte, stejně jako jiní, příležitost nejen k diskuzi, ale i k autorství. Písněte autorsky také něco, nějaký článek, Váš postřeh, Váš názor! Samozřejmě budete muset počítat s tím, že se k tomu, sem tam , někdo nějak vyjádří.
  Nevím zda jste či nejste debil, ani mi nepřísluší se tak či onak o Vás vyjadřovat, ale příležitost k diskuzi, stejně jako jiní, zde máte. Nebo to vnímáte jinak?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *