Začnou stavět (novo)Němci Hitlera na piedestal?

Napsal
Sdílet článek

Všichni samozřejmě dobře víme, že protimigrační strany, ať už z kterékoli země, jsou nálepkovány za nácky, fašisty a extremisty. Zato islám a muslimové jsou protěžováni a veřejná kritika islámu už je v některých evropských zemích, včetně Německa, trestána.

AfD je soustavně slovně napadána ostatními stranami, které s nimi odmítají spolupracovat, protesty Pegidy jsou pravidelně narušovány Antifou a dalšími podobnými bojůvkami, politici AfD byli mnohokrát napadeni, někdy i velmi brutálně, útoky na jejich kanceláře jsou už takřka německým novodobým folklorem podobně, jako všudypřítomní migranti, mešity a modlitebny v každé ulici, o kebabárnách nemluvě.

AfD je na druhou stranu jediná německá parlamentní strana, která se silně vymezuje proti islamizaci a masové migraci, ale i klimaalarmismu a celkové politice EU. A právě proto jsou – jako další strany s podobnými názory napříč Evropou – nálepkováni mimo jiné i za nácky, xenofoby a islamofoby.

A muslimové? Miláčci mama Merkel jsou v Německu přímo šlechtěni, jsou jim stavěny nové a nové mešity i modlitebny a v případě, že spáchají nějaký násilný trestný čin, jsou velmi často seznáni psychicky nemocnými či dostanou směšný trest. Tito chráněnci Merkelové jsou takřka beztrestní a to o to spíš, že se velmi často vydávají za nezletilé, aniž by někdo jejich skutečný věk zkoušel ověřit. Ten se u migrantů ověřuje pouze v případě některých velmi krutých násilných trestných činů.

A nikomu vůbec nevadí, ani to, když migranti veřejně skandují “Heil Hitler”:

Video je už sice z dob asi rok po začátku migrační invaze, nicméně zcela jasně ukazuje, jak pokrytecká je současná politika nejen Německa. Němci prý nadšeně vítají migranty hlavně proto, že mají jakési pocity viny za konání jejich předků v období druhé světové války. Přitom Hitler s muslimy spolupracoval, je známa jeho kooperace s palestinským muftím, na jeho straně bojovaly i bosenské islámské jednotky.  Jaký pocit viny by tedy měli Němci cítit právě k muslimům? Není to tak náhodou postavené na hlavu? Nevypovídá to něco především o samotných Němcích?

Ano, je to pokrytectví, když se na jedné straně nálepkuje a často i kriminalizuje ten, kdo kritizuje nenávistný islám a na podobné paradoxy upozorňuje a na druhé straně se podporuje ten, kdo nenávist káže a přiživuje. Vzpomínáte si na případ německého novináře, který právě na spolupráci muslimů s nacisty upozornil a pak byl za “islamofobii” souzen? A hlavně vadilo, že zveřejnil tento, zcela realistický a neretušovaný obrázek:

Zajímalo by mne, kolik z těch muslimů z videa šlo před soud. Myslím, že žádný. Umíte si představit, že by se někde podobným způsobem producíroval jakýkoli bílý Němec? Nebo dokonce – jako v tomto případě – skupina Němců? Umíte si představit, co by se dělo? Jak by to mainstream nejen v Německu, ale i jinde v Evropě, rozmázl?

Zavádění práva šaría v muslimských no-go zónách, šaríatských hlídek, násilí na ženách, vraždy ze cti i sňatky s nezletilými. To vše je v těchto “liberálně pokrokových” zemích tolerováno či bagatelizováno.

Zdravý rozum, snaha o záchranu evropských národů i způsobu života a odpor proti další nenávistné ideologii, která chce opanovat Evropu, jsou naopak projevy, které jsou nálepkovány, kriminalizovány a dehonestovány.

 

 

 

 

 

(Visited 195 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jako dítě jsem pobyl několik let v Egyptě, řekněme, že je tomu cca 45 let. Už tenkrát si egyptští Arabové nemohli Hitlera vynachválit.

    V rámci turistiky jsem tenkrát navštívil památníky v el-Alameinu: italský, anglický, německý. U toho posledního se místní mohli samou úctou přetrhnout: “…alemani kuwajjis, Hitler kuwajjis ketir, helw wa awi!”

    Merkel a její nohsledi jsou skutečně ultra blbí, když si tohle dovážejí domů. Sasmozřejmě – neskončí to dobře.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *