ZAJÍCI SE SČÍTAJÍ PO HONU

Napsal
Sdílet článek

Ne příliš dlouhý, avšak zajímavý, článek D. Jeřábkové (Novinky.cz 11. 8. 21) mě nepustil od PC. Inspirace z článku plus mých pár postřehů si dovolím v následujících větách k Pirátům.

Už od počátku se mi nejeví Piráti + STAN jako sňatek z rozumu, spíš u STAN jako z nerozumu.

V tomto případě se pro mě STAN, bohužel, stává nevolitelný. Nebo nevolitelná? Nevím zda, v případě onoho sňatku, je STAN ženich nebo nevěsta.

V souvislosti kdo je kdo, zda ona či on, zmiňuji 33letého poslance PS ONDŘEJE PROFANTA, který prosazuje občanské průkazy bez uvádění pohlaví.

Pirát jen o rok starší, MIKULÁŠ FERJENČÍK by prý měl opustit palubu, protože pravděpodobně není jeho činnost v čele mediálního odboru dobrá. No prostě, na Prchala nemá. Na Prchala nemá totiž nikdo. Pirátům předvolební preference nerostou, spíš naopak. M. F. prý, když volby v říjnu nevyhrají, odstoupí. Že se ale prý zajíci sčítají až po honu. Kolik jich tam asi bude, ptám se, a zároveň očekávám, že vzhledem k tomu jak si ti maďoši počínají, moc ne.

M. Ferjenčík tedy v současné době neodstoupí jak po něm požaduje jeho spolustraník osmadvacetiletý ADAM JAROŠ.

OLGA RICHTEROVÁ (o dva roky mladší sestra zde zmiňovaného M.Ferjenčíka) prosazuje konec kojeneckých ústavů a dětských domovů a uplatnění jiného způsobu péče o tyto děti. Určitě před tím navštívila nejeden kojeňák a dětský domov a tak je jí jasné, že – všechny tyto děti!

Dovolím si paní Olze, která si brousí svůj chrup na křeslo po Janě Maláčové, napovědět na co a koho by se mohla (měla), pak až šéfkou, v zájmu mnoha lidí zaměřit. Co tu ještě nebylo? Co tu ještě nebylo! Pro lidi na opačném konci úsečky života. Co takhle zrušit všechny domovy důchodců! Pro babičky a dědoušky, o které není zájem (stejně jako o děti v kojeňáku a dětském domově) by paní Olga jistě vymyslela jiné, určitě lepší, řešení. Ne krematorium, ne hřbitov!

Možná si to, než se budou sčítat zajíci, ještě rozdá 41letý IVAN BARTOŠ se zlatým Krpálkem.

Volby se blíží a kdo si to s kým ještě rozdá bude zajímavé.

P. S. Zajíci se skutečně sčítají až po honu.

  • MAJKA DUBOVÁ
4/5 - (1 vote)
(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *