Západní kultura zesnula politicky korektní smrtí

Napsal
Sdílet článek

Je ohromujícím faktem, že politicky korektní šílenci dneška se zmocnili jak jazyka, tak literatury a umění vůbec, čímž současně přinesli důkaz i o tom, že Západ je dnes kulturně mrtvý.

Jestliže přední muzea přejmenovávají názvy obrazů, protože je jacísi slaboduší hlupáci označili za urážlivé, je na bíledni, že se kustodi západní kultury víry v západní kulturu vzdali.

Jestliže univerzity překrývají nástěnné malby na svých budovách s tím, že by mohly být pro zlomek jejich zahraničních studentů urážlivé, je to důkaz o tom, že věda a poznání smyslem dané univerzity už přestaly být.

Jestliže lidé odmítají používat slova a obraty svých dědů a pradědů, pak je to důkaz o tom, že byli zastrašeni až tak, že svůj jazyk i další prostředky svého vyjadřování raději zavrhli.

Dnes sestává západní kultura z pornografie a sexuálních deviantů a lidé politicky korektní jsou těmi nejdůležitějšími a současně též nejslabšími články naší společnosti. Nicméně jsou to oni, kteří vládnou médiím, zabavnímu průmyslu, univerzitám a vůbec celému západnímu světu.

Jak je za této situace pak možné, že nás Washington táhne do války se skutečnými lidmi – Rusy, Číňany a Severkorejci – z nichž ti dva poslední nás už z bojišť jednou vypráskali – a též Peršany (míněni Iránci), starověkou rasou, se kterou si ani staří Římané nevěděli rady? To si ti blázni ve Washingtonu skutečně myslí, že jejich zhomosexualizovaná, zfeminizovaná a transsexuální branná moc může táhnout na Rusy, Číňany a Iránce?

To Hollywood může natočit další desítky filmů o válečných superhrdinkách, ale superhrdinové budou vždy tím posledním, čím se ukňouraní američtí feministé mohou kdy stát.

Aktuálními otázkami pro politicky korektní Ameriku jsou za této situace tyto: proč není též válka posouzena jako politicky nekorektní? A proč není politicky nekorektní pro politicky korektní arbitry nadávat nám všem, kteří se proti válce stavíme?

Pravda je totiž taková: Skuteční rasisté Ameriky jsou ti, kteří nazývají bělochy rasisty.

LUBOMÍR MAN

(Visited 326 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. K článku není co dodat.Existují nekorektní slova,ale vraždění (hlavně to preventivní) je korektní…
  Teď právě vyšlo najevo,že po boku Saúdů bojují v Jemenu nejenom Britové,ale i dětští vojáci… Samozřejmě jde ryze o prevenci,v Jemenu žijí Húsiové,což je odrůda šiítů…A jak všichni víme,šiítský Írán Netanjahu k smrti nenávidí.
  Takže ty tisíce Jemenčat které umírají na choleru a díky řízenému hladomoru vlastně pokládají své mladé životy za světový mír… Preventivně,samozřejmě!
  Jestli má někdo tu prevenci fakt vychytanou,tak jsou to Usraeliti…
  Preventivně rozvrácený Irák,Sýrie,Lybie….tisíce nas®anejch halalů se valí do Evropy,ale prevence musí bejt.
  Plačící smajlík

 2. Pravdivý článok o (žiaľ) pravdivej realite. Návštevníci “proruských” webov tieto fakty poznajú.
  To , čo asi nepozná nik, resp. nik to nezverejnil je odpoveď na otázku : PREČO , z akých príčin sa ľudia na (nielen) Západe zbláznili.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *