Zaprodávání naší země potomkům pedofilního proroka

Napsal
Sdílet článek

Včera mne zaujal velmi stručný článek, kterého si jistě všiml jen málokdo. Článek informuje o tom, že se naše vláda rozhodla pro hlubší navázání vzájemných vztahů s přísně wahhabistickým režimem Saúdské Arábie. V článku se uvádí, že prý dochází k jisté “modernizaci” tohoto státu. Tedy státu, který velmi striktně dodržuje právo šaría, včetně středověkých trestů veřejných poprav, kamenování, veřejného bičování apod. 

V čem se tedy SA modernizuje? Například povolili ženám řídit auto, navštěvovat sportovní zápasy (samozřejmě ve výhradně ženské sekci a v burce) a mohou kandidovat ve volbách na komunále. Nicméně většina ostatních pravidel zůstala. A to včetně toho, že je žena méněcenná muže, její svědectví má u soudu menší váhu, než svědectví muže a bez doprovodu některého mužského příbuzného jen tak kamkoli nemůže. Žena je tam stále majetkem otce a později manžela. Jediným přípustným náboženstvím, které lze na území SA praktikovat je samozřejmě stále islám.

Takže pokud došlo k nějakým změnám – tedy jak předseda Sněmovny Radek Vondráček, který se saúdskoarabským zástupcem jednal, tvrdí – k modernizaci, došlo k tomu jedině v těch případech, kdy to není proti právu šaría, tedy proti tomu, co hlásá jejich pedofilní prorok Mohamed. V jeho dobách samozřejmě neexistovala auta a o tom, že žena nesmí jet na velbloudovi a “řídit ho” se nikde v Koránu nepíše. Tedy zákaz řízení byl beztak nad rámec šaríi, tedy pokud ženám dovolili řídit, nijak se tím nezpronevěřili tomu, co říká jejich Prorok. Stejné je to třeba i s těmi sportovními zápasy, nikde v Koránu se nepíše, že žena nesmí koukat na fotbalový zápas (za časů Mohameda samozřejmě nesmysl), takže tímto povolením se opět SA nijak právu šaría nezpronevěřuje. Nicméně, ženy musí být striktně odděleny od cizích mužů, což na stadionech dodržují stejně, jako povinnost nošení burky. V tomto se SA nijak nemění.

Ale zpět k oné návštěvě státního ministra pro zahraniční věci Království Saúdské Arábie Ádila al-Džubajra u předsedy Sněmovny Radka Vondráčka. Ten říká, cituji:

“V rozhovoru jsem navázal na svoji oficiální návštěvu ze září 2018, která přinesla vzájemným vztahům restart, o který obě země po mnohaleté přestávce usilovaly. Saúdská Arábie se vydala cestou modernizace hospodářství a společnosti a otevírá se postupně i zahraničním investorům a umožňuje svým podnikům vstupovat do zahraničních projektů. Ministr potvrdil, že ve vztazích existuje potenciál pro spolupráci v infrastruktuře, ve strojírenství, v leteckém a v obranném průmyslu, v turistice a ve zdravotnictví.”

Tedy přeložím-li to, tak vztahy našich zemí nebyly dosud nic moc, proto je musíme obnovit a vylepšit. A to mimo jiné i v obranném průmyslu, což znamená, že budeme tomuto totalitnímu islamistickému režimu prodávat zbraně, aby mohli zabíjet Jemence a zásobovat jimi ISIS či Al Kajdu, což ostatně provádí od začátku existence těchto bojůvek, které vyznávají totožnou formu islámu jako právě SA a které podporují masovou invazi a islamizaci Evropy.

A co je na tom všem nejhorší? To je ta “spolupráce v turistice a ve zdravotnictví”. Což samozřejmě – přeloženo – znamená jen další a nejspíš ještě intenzivnější rozprodávání pozemků a nemovitostí Arabům, rozprodávání lázní a celých lokalit v jejich okolí. Tyto lokality pak budou už navždy jejich a poslouží coby další základny budoucí islamizace naší země.

Ten, kdo netuší oč jde, možná namítne, že s islámskými zeměmi běžně spolupracujeme. Není problém, spolupracujeme-li se sekulárními režimy nebo pokud v jakýchkoli islámských zemích  pomáháme budovat infrastrukturu, továrny, elektrárny apod.  a podnikáme u nich. To není problém. Problémem však je, zaprodáváme-li zemi těm, kdo nás chtějí islamizovat a udělat z Evropy jeden velký chalífát.

Proto opět připomínám to, nač jsem upozorňovala už mnohokrát – Saúdská Arábie je spolu s Katarem hlavním sponzorem muslimských obcí, mešit a dalších atributů islamizace u nás. Saúdskoarabští imámové mívají častá kázání v našich mešitách, kde kážou ten nejradikálnější islám a naopak naši muslimové (včetně nyní souzeného Shehadeha) se jezdí školit do SA. Tedy zcela jasně patříme k jednomu z cílů budoucí islamizace podobně, jako zbytek Evropy.

A je šílené, pokud vidíme, že i naše vláda každým svým krokem jedná tak, aby tu islamizaci usnadnila.

Také bych ráda upozornila, že v těchto zemích s velmi radikální formou islámu, jsou všichni odmala vychováváni mešitami, neberou nás coby rovnocenné partnery, ale považují nás za méněcenné káfiry. Odmala se učí takíji – přetvářce před nevěřícími, kterou používají především tehdy, chtějí-li praktikovat džihád a zabrat další území. Zaprodávat naši zemi těm, kdo mají v plánu nerespektovat naše pravidla, ale naopak zavést zde jednou pravidla svoje, je rovno vlastizradě.

A na závěr bych ráda upozornila na fakt, že již dnes patříme v rámci Evropy k islámu nejvstřícnějším zemím, neboť zde nemáme vůbec žádná pravidla, která by islám jakkoli omezovala. Naopak, kauza “hidžáb na školách” potvrdila, že má u nás islám výsadní postavení. Nošení islámských pokrývek ve školách je ve většině zemí Evropy zakázáno. U nás naopak potvrdil jak soud, tak i ministerstvo školství, že muslimky mohou být ve škole zahalené.  To už rovnou mohli prohlásit “odevzdáváme naši zemi islámu”.

 

(Visited 4 670 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *