Žárlím

Napsal
Sdílet článek

Na tu manželovo první jsem žárlila, ale jenom trochu. Ona byla totiž poměrně krabiciozní a těžká a nemohla být jen tak někde. Zabrala dost místa a taky měla dost omezený přehled.

Když ho omrzela, pořídil si hned novou, ovšem stejně krabiciozní. Avšak s větším přehledem a ta už se, potvora, předváděla v barvách. Moje žárlivost se začala zvětšovat, ale dalo se to ještě tak nějak ustát.

Ovšem ta třetí, co u nás teď bydlí, mě štve hodně. Až moc. Ta třetí vetřelkyně už je tenčí (o hodně tenčí než jsem já a já už vím, že nebudu nikdy tak tenká jako ona). A navíc, ona má úžasný přehled. Snad o všem co se kdy kde šustlo a šustne. Hodně velký přehled má především v oblasti sportu. Když se jí manžel věnuje (a to při sportu vždy), já musím být, kvůli ní, v naprosté tichosti. Chci-li mu v tu chvíli něco důležitého sdělit (já sděluji už jen důležité), ukáže si on prstem na svá ústa a udělá pssst.

Až té, na kterou žárlím moc a moc (a já si myslím, že zcela právem, protože manželka jsem já – ne ona) budu mít plné zuby, tak se jí zbavím. Když manžel nebude doma, to dá rozum. Bránil by ji zuby nehty. Jenže jak ho za ta léta znám, pořídil by si novou, ještě tenčí, s ještě větším přehledem, která by se mu předváděla jen v těch nejjasnějších barvách.

Mám nápad! Pořídím si TEN televizor a budu se s ním zavírat ve vedlejším pokoji – v ložnici! žárlí on!

P. S. A budeme si fifty – fifty.

MAJKA DUBOVÁ

4.5/5 - (2 votes)
(Visited 96 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *