Zase sliby

Napsal
Sdílet článek

Hlava se mi opět točí ze slibů našich politiků, které jsou čím dál větší v souvislosti s podzimními krajskými a trochu i senátními volbami. A? Jako předkrm s volbami sněmovními v roce příštím.

V TV Nova řekla paní Maláčová, že předloží v pondělí návrh na jednorázový bonus pro důchodce ve výši 6.000 korun. Nevím proč to chce nazvat „rouškovné“, když je to v podstatě „vhozné“. Ne, nejedná se o překlep, nemá být vhodné, ale skutečně vhozné – tj. vhodit nám hlas do volební urny. ČSSD chce a hlavně potřebuje hlasy i důchodců.

Protože je vás, důvěřivých důchodců hodně, chce vaše hlasy i Ano, v podstatě Andrej Babiš. ON vám slibuje příští rok, možná ještě letos, také jednorázovku 5 – 6 tisíc. Ovšem, a to si všimněte, dvě mouchy jednou ranou. Volby letos, volby i příští rok. Mnoho důchodců mu zase skočí na špek! Zase!!! Copak vám, milí důchodci, ještě nedošlo, že A. B. nikomu nic nedává? Copak vám ještě nedošlo, že to nedává ze svého? Copak vám ještě nedošlo, že jste si na své důchody „spořili u státu“ celý svůj pracovní život? Víte s jak velkým schodkem byl na příští rok schválen státní rozpočet? S obrovským dluhem i pro vaše děti i pro vaše vnoučata. Mimochodem, rozpočet ČR by byl v minusu i bez dopadů corony.

Pokud si vzpomínám pan Babiš už se nemohl dívat na děsy a běsy minulých vlád a jako naděje a bojovník proti korupci spadl z nebe jako anděl spasitel, který bude mít tu moc a vůli proti korupci – tomu fuj, té hanbě – bojovat. Dokonale zmapoval co lidé potřebují – naději. On se prezentoval , po tom mnohaletém chaosu vládnutí neschopných, nebo schopných všeho (úhel pohledu) jako ten, který ví jak na to. Proto se dostal ve svobodných volbách k moci. Aby ne, vždyť tolik sliboval, ale pohádky je konec, anděl spasitel s korupcí nic neudělal. Nic? Na tuto otázku si každý odpovězte sám. Snad, v což doufám, dospějete k závěru, že jsme, jste, svědky korupce voličů.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *