Zázračnou „tečku“ má propagovat prorežimní angažovaná umělecká úderka

Napsal
Sdílet článek

Pokud Vás musí někdo přesvědčovat, napomínat, tlačit, lhát, lákat na pobídky, nutit, zastrašovat, obviňovat, vyhrožovat, trestat… Pokud je všechno toto považováno za nezbytné k získání Vašeho souhlasu – buďte si naprosto jisti, ze to, co se propaguje, není pro Vaše dobro!!!

Výše uvedený výrok jsem si vypůjčila, protože ideálně vystihuje vše, co se nyní děje. Je až neuvěřitelné, co vše využívají loutkové vlády nejen v Evropě k tomu, aby lidem vnutily údajnou vakcínu, jejíž kritika je zapovězena a dokonce i odborníci, kteří s aplikací této genové terapie nesouhlasí, jsou zatracováni. Jakákoli mnohostranná diskuze je od samého počátku zapovězena.

Propagandisté, najatí vládou, se nám nyní rozhodli nabízet onu údajnou „tečku“ skrze kované opory režimu, k nimž patří například herec Kohák či jakási stand-up komička Adéla Elbel (netuším sice, o koho jde, ale je jisté, že půjde o podobnou oporu systému, jako je Kohák). Jednoduše poté, co se vydalo již mnoho desítek milionů za propagaci jejich báječných šmakulád, se je snaží udat přes tuto angažovanou uměleckou úderku a vrazit do propagace další desítky milionů. To navíc v situaci, kdy na nás očkovací propaganda útočí ze všech stran…

Využití Koháka pro propagaci „vakcín“ je asi totéž, jako kdyby si v minulém režimu pozval stát k propagaci nějakého výrobku Švorcovou. Uvěřili by tak akorát ti, kteří systému důvěřují i bez propagandy a kteří si již daný výrobek dávno zakoupili…

Nakonec, aby propagandisté nedopadli podobně, jako jistá televizní stanice v USA. Ve Spojených státech totiž manipulují s čísly tím způsobem, že jedinec, který zemře na nebo s covidem a je teprve po první dávce nebo méně než 14 dní po druhé, je uváděn jako nevakcinovaný. Tedy člověk, který zemře na covid třeba týden po druhé dávce, je ve statistikách veden jako „neočkovaný“. Skutečně neočkovaných je tak mezi zemřelými mnohem méně, než se oficiálně udává. Je jich dokonce tak málo, že je nemohla najít ani jistá regionální televizní stanice…

Detroitská regionální televizní stanice WXYZ-TV se sídlem v Michiganu zveřejnila  minulý týden na Facebooku výzvu. Zeptala se diváků, zda jejich přátelé či blízcí, kteří nebyli očkováni, zemřeli na Covid-19. Následovala spousta zpětné vazby od lidí, kteří skutečně někoho ztratili nebo nahlásili vážné komplikace. Všichni byli očkováni několik dnů, týdnů či měsíců před smrtí….

K tomuto příspěvku nyní existuje více než 100 000 komentářů. Většina odpovědí hovoří o úmrtích na vakcíny a vedlejších účincích po očkování či o úmrtí na covid po plné vakcinaci.

„Katelyn“ píše: „Ztratila jsem milovaného, který byl očkován a někdo jiný dostal Guillain-Barreův syndrom z vakcíny.“

„Ryan B.“ také oznámil, že ztratil milovaného, který byl očkován, zatímco „Lani“ píše: „Spolužák mého syna ztratil svou matku kvůli srdečním komplikacím z vakcíny.“

„Kim“ truchlila nad svou matkou. „Moje matka zemřela na Covid před třemi týdny, v lednu byla plně očkována.“

Na stránce lze přečíst několik tisíc takových smutných prohlášení: „Můj otec zemřel tři měsíce po druhé dávce,“ řekla „Alicia“. “ Ztratil jsem plně očkované blízké a moje žena je na jednotce intenzivní péče,“ píše Kimmy. „Můj přítel utrpěl srdeční zástavu téměř okamžitě po druhé dávce. Nebyli schopni ho resuscitovat,“ řekla Katie.

13. září bylo ve Spojených státech podáno více než 380 milionů dávek . Ve Velké Británii daily Expose uvedl, že může oficiálně potvrdit, že počet lidí, kteří zemřeli v důsledku vakcín na Covid, překročil počet lidí, kteří zemřeli na Covid-19.

Tolik tedy informace o tom, jak chtěli propagovat úmrtí neočkovaných na covid v americké regionální televizi, přičemž si sami velmi drsně naběhli. To jen potvrzuje, že jsou propagandisté stále zoufalejší, proto se vlády uchylují k tomu nejhoršímu nátlaku, jako aktuálně italská a rakouská, které na to jdou přes výhružky ztráty práce neočkovaných – a tedy i ztráty možností obživy. Věřím, že totéž  přijde po volbách i u nás.

Skutečně si někdo myslí, že lhaním, výhružkami, manipulacemi a propagandou profláklými angažovanými umělci někoho přesvědčí?? A to navíc skrze média, která nám bezostyšně již roky v mnoha ohledech lžou a manipulují s námi??

 

4.9/5 - (10 votes)
(Visited 313 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Očkování je test inteligence, kde místo „trestných bodů“ následuje poškození zdraví či smrt. Jak prosté, milý Watsone.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *