Zdá se, že Covid není vůbec nakažlivý. Skutečný záměr za plándemií a koncentrační tábory

Napsal
Sdílet článek

Už kdysi dávno, na začátku minulého století, za dob tak zvané Španělské chřipky zkoušely americké vojenské organizace zjistit, jak moc nakažlivá tato chřipka je. A velmi se podivili, když jejich testy dokázaly, že není vůbec nakažlivá! Takže to zjevně nebyla infekční nemoc!

Když budeme dnes pátrat, jestli je současný Covid-19 nakažlivý a jestli shromáždění více osob ho opravdu rozšiřuje a roušky s karanténou brání jeho rozšíření, s překvapením zjistíme, že tyto informace neexistují. Za celý rok a půl se vůbec nikdo nepokusil zjistit, jestli je tato chřipka opravdu tak nakažlivá jak říkají, anebo jak moc nakažlivá je. A přesto, bez nejmenšího vědeckého podkladu jsme byli donuceni dusit se v rouškách, skrývat se za plexi zábranami, utíkat na druhou stranu ulice, když máme někoho potkat na úzkém chodníku. Je to všecko více než podivné!

Kdoví, jestli Covid-19 existuje

Derek Knauss z Kalifornie napsal: „Mám PhD titul z virologie a imunologie (to je vyšší titul než Dr.) a pracuji jako vědecký pracovník v laboratoři. Během své práce jsem testoval 1500 vzorků Covidu-19. Když jsem tyto vzorky testoval podle Kochových předpokladů a pozoroval je elektronovým mikroskopem, nenašel jsem ani já, ani moji spolupracovníci Covid v žádném z nich. Všecko co jsme v těchto 1500 vzorcích viděli byla chřipka typu A a B.

Pak jsme poslali nějaké vzorky na prestižní univerzity Stanford, Cornell, na Univerzitu Kalifornie a jinam, celkem na 7 univerzit a ti všichni zjistili to stejné – žádný Covid. Dnes soudíme CDC organizaci za podvod s Covidem-19. Tato organizace nám nebyla schopna dodat ani jeden jediný izolovaný vzorek této infekce, takže je zjevné, že Covid-19 neexistuje.

Dr. Mark Trozzi z Kanady, který pracoval 25 let jako pohotovostní lékař (ARO) a přitom učil medicínu na několika kanadských universitách, prohlásil zhruba následující: „Ze začátku této pandemie jsem pracoval na speciální pohotovosti pro pacienty s Covidem. Po pravdě řečeno, celou tu dobu jsem neměl vůbec co dělat. Nebyli skoro žádní pacienti a tím pádem žádná práce. A zatím lidé venku si mysleli, že nemocnice jsou přeplněny a lékaři s ošetřujícím personálem zničeni z nadměrné práce. Za celý svůj profesionální život jsem neviděl jediný případ korony. Mluvil jsem s kolegy v jiných nemocnicích a ti mně říkali to stejné.

Když jsem pátral co je WHO (Světová organizace pro zdraví), narazil jsem na čínskou diktaturu, která dosadila „Dr.“ Tedrose do jejího vedení (tento člověk nemá lékařský titul). Zjistil jsem, že pravdomluvní čínští lékaři zmizeli a na jejich místo nastoupila propaganda. Mluvil jsem o tom se svými spolupracovníky, ale bylo mi řečeno, že tím způsobuji potíže. Výzkumem PCR testu jsem dospěl k názoru, že je vysoce manipulovatelný a je pouze na vytahování peněz z lidí a obohacování manipulátorů, kteří toto všecko způsobili.

Také jsem zjistil, že roušky více škodí než pomáhají, ubližují nám po společenské, dermatologické dentální a otolaryngotické stránce. Já sám jsem na ně měl těžkou reakci, kdykoliv jsem je musel déle nosit. Také očkování proti koronaviru není žádné očkování, ale je to vpravení virů korony do člověka.

Protože jsem nemohl s takovou lží dále žít, dal jsem výpověď ze zaměstnání. Prodal jsem dům a přestěhoval se i s rodinou do malého bytu, abych ušetřil peníze. Chci se věnovat potlačení této kriminální Covidové propagandy. Pátral jsem dále a zjistil, že to byli korupční oligarchové, kteří naplánovali a spustili tento zločin proti lidstvu. Rozšíření viru zde bylo využito k nastolení diktátorského systému za účelem odstranění našich lidských práv a svobod.“

Světové ekonomické formu (WEF, World Economic Forum) a jeho plán celé akce:

Plná kontrola všech medií a politických stran všech 193 národů OSN.

Rozšíření uměle vyrobeného viru, který je jen o trošku víc nebezpečný než chřipka.

Bombardování světa 24/7 (hodiny/dny) s Covid propagandou.

Nucené nošení roušek pro všecky.

Vyvinutí algoritmů počítačové technologie, které dokážou identifikovat lidi v rouškách.

Začít s „Agendou 2030.“ (depopulace)

Sjednoťte Covid a Agendu 2030 za účelem znovunastavení světa (reset).

Systematicky zničte ekonomii a co nejvíce pracovních příležitostí s použitím opakovaných karantén.

Použijte PCR na vysoké cykly, abyste opodstatnili karanténu množstvím nových infekcí.

Začněte očkovat s prvním očkováním, které bude placebo (toto bylo zjevně vynecháno).

Použijte PCR test na malý počet cyklů abyste dokázali, že očkování pomáhá.

Dovolte, aby si lidé mysleli, že se vše vrací do normálu. DNES JSME ZDE.

Zaveďte digitální peníze, očkovací průkazy a sociální kredit.

Zaveďte základní plat pro všechny nezaměstnané.

Sledujte populaci s pomocí 5G a jakýkoliv odpor pokutujte, nebo odpůrce uvězněte.

Zaveďte zákony, které budou nařizovat trvalé společenské distancování a nošení roušek.

Použijte nové, zmutované viry, nebo jiné viry teroristického charakteru.

V případě potřeby použijte PCR testy na vysoké cykly jako důvod pro novou karanténu.

Začněte očkovat se skutečným očkováním, které bude očkované zároveň sterilizovat.

Rozhodněte, kdo je hoden reprodukce.

Snižte světovou populaci na 500 milionů lidí (to je na 6,5% současného stavu)

Využívejte dokonalou kontrolu „udržitelného“ množství lidstva.

Tím je Agenda 2030 ukončena.

Koncentrační tábory

Amerika a některé evropské státy, na příklad některé německé oblasti, budují záchytné tábory pro ty, kteří nesouhlasí s oficiální koronavirovou teorií, nebo se odmítají podřídit násilným požadavkům pro karanténu a nošení roušek. Jsou to ve skutečnosti koncentrační tábory pro ty, kteří odmítají se podřídit vládnímu diktátu. Na příklad v německé oblasti Schleswig-Holstein je „záměrné rozšiřování korony“ trestáno až 5 lety vězení a pokutou ve výši 25 000 euro. „Záměrné rozšiřování“ není nic jiného než nenošení roušek a nedodržování karantény.

Informace o těchto táborech jsou velmi sporé, čemuž se není co divit. Ale je známo, že se v některých už nějací lidé nacházejí. Jak dlouho jsou tam drženi a jestli jsou kdy propuštěni, anebo v jaké kondici se nacházejí, není zatím známo. Právníci v Berlíně a v Hamburgu říkají, že německá vláda jedná podle zákona, když tyto tábory buduje, protože podle tamnějšího pandemického zákona jí toto právo přísluší.

Kanadské tábory jsou pro veřejnost propagovány jako že lidé tam mohou přijít zcela dobrovolně a že to, že by někoho zavřeli násilím není pravda. A přitom lidé jsou tam dopraveni speciálním autobusem, nemají dovoleno opustit místnost a stráže hlídají celý objekt, aby nikdo neutekl. Toto vyjevila matka jednoho chlapce, který tam byl zavřen poté, když úředníci aerolinií neuznali jeho negativní Covid-19 test. Tak málo stačilo na jeho uvěznění.

Na Novém Zealandu jsou do táborů zavíráni ti, kteří odmítnou podstoupit Covid test. V Británii k tomu využívají nemocniční budovu na bývalé vojenské základně a v Australii na to obětovali celý ostrov. I jinde ve světě jsou tyto tábory budovány a lidé, kteří nesouhlasí s vládní propagandou jsou v nich vězněni. Je prohlašováno, že nějaká „studie“ zjistila, že ti, kteří nesouhlasí s nošením roušek trpí vážnou poruchou osobnosti, nebo neuropsychologickými nedostatky. Jiná „studie“ propagovala, aby byly do pitné vody přidávány chemikálie, které by v lidech odstraňovaly odpor k vakcínám.

Samozřejmě, že i v Číně mají koncentrační tábory, jenže tam je nazývají „Odborná učiliště“ a tvrdí, že jsou tam lidé zaškolováni pro různé pracovní příležitosti a za účelem boje proti chudobě. Přitom tam zavírají údajné nežádoucí elementy, kterým myjí mozky v komunistickém stylu a dokonce je tam provozováno sbírání tělesných orgánů k prodeji na transplanty.

V Americe převáží dopravní firma Fedex stovky a stovky plastových pytlů na mrtvoly, viz krátké video ZDE. Je to impresivní, kolik krabic s tímto obsahem je transportováno. Škoda, že informátor neměl tolik rozumu a iniciativy, aby si poznamenal aspoň některé adresy, na které měly být tyto bedny doručeny.

V Británii zase inzerují nabídku pro podnikatele, kteří by měli zájem o hromadné odstraňování mrtvých těl. Hodnota této nabídky dosahuje až 2 milionů Liber a celý projekt je plánován do srpna 2026. Tato nabídka byla vydána 28. června 2021. Čí mrtvá těla v tak obrovském množství asi očekávají?

Vládní podpora pro postižené

Vládní podpora pro ty, kteří utrpěli nucenou karanténou, zavřením firem a jinými zásahy je dávána lidem v některých státech. Na příklad v Americe byly již dvě za presidenta Trumpa, v celkové hodnotě kolem 2000 dolarů. V současné době přišla třetí podpora, ale ti, kterým nebyly peníze převedeny elektronicky a kteří dostali poukázky přímo do ruky se velmi podivili, když prý na nich byl podepsán Trump! Takže – kolik je doopravdy presidentů v Americe?

Finanční podpora pro americké farmáře je podmíněna tím, že zničí veškeré osivo! Nepřipomíná vám to tak náhodou Stalinův hladomor na Ukrajině? Tehdy byl ten, u koho našli zásoby, což bylo osivo na další rok, označen jako kulak. A pak byli všichni hladem a houfně umírali. To stejné je zjevně chystáno dnes pro Ameriku.

Německo prý finanční podporu taky lidem dá, ale ne hned. Prý až to všecko skončí a život bude zpátky ve starých kolejích. Jeden by se rád zeptal, a co když to nebude nikdy zpátky ve starých kolejích? Na což je jednoduchá odpověď, „pak prostě žádná finanční podpora nebude.“

Na internetu se objevil dokument v několika řečech, není jisté kdo ho vydal, který navrhuje postup, jak snížit onemocnění Covidem na nulu. Nechtějí vůbec žádné případy Covidu, chtějí naprostou nulu! Je to podpisová akce, kterou již podepsala spousta lidí a která vyzývá ostatní evropské státy, aby se připojily a společně zavedly plánovaná opatření, která zahrnují:

Naprosté omezení kontaktu s jinými lidmi nejen doma, ale i v zaměstnání, ve školách a všude jinde.

Lidé musí zůstat doma a ti, co si to nemohou z finančních důvodů dovolit, by měli být podporováni (není řečeno kým). Ti, kteří žijí ve společné domácnosti s jinými by měli být rozděleni, aby měl každý svůj příbytek. (tím myslí uprchlíky, které chtějí umístit do jednotlivých obytných domů a původní obyvatele vyhnat).

Zvýšení platů zdravotním pracovníkům, zaměstnání více lidí v tomto oboru, zrušení privatizace zdravotních zařízení (neboli znárodnění).

Vakcíny jsou naprostá nutnost a musí být vyřazeny z výdělečného podnikání a zadarmo rozdávány.

Financování by mělo být zajištěno zabavením majetku bohatým a jeho rozdělením mezi ten zbytek. Proto je navrhována Evropská daň solidarity s Covidem, která bude zdaňovat bohaté a ty, kteří mají vyšší platy, firemní zisky a veškeré finanční transakce.

Je možné, že tento dokument pochází z Německa, protože diktátorská vláda Angely Merkelové požaduje podobné zásahy do lidských práv a svobody. Plánuje zavřít továrny, uzavřít lidi doma, zabavit majetek, uprchlíky umístit v domech Němců, kteří mají známý „nadměr,“ anebo jim přímo rozdat zadarmo byty a jiná obydlí a původní majitele asi odtud vyhnat. Video v češtině je ZDE.

  • JANE K.

 

(Visited 646 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. To je zase blábol. Nepíší někde na internetu, že nás čeká v dohledné době totální zamoření sarančaty? Nepíší tam, že pod Prahou se nachází nepředstavitelné množství zlatých žil? Nebo, že třeba v Kotěhůlkách budou mít metro? Že slepice jakmile opustí klecový chov budou snášet hranatá vejce? Že na Hradě je ještě jeden Ovčáček absolutně totožný se “slavným” Jiřím? Že je se podařil jeho klon, ale tutlá se to?
    Asi tak,no!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *