Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo

Napsal
Sdílet článek

A legrace je, že to potvrdil internetový portál Seznam.cz, který ovšem jinak dělá milionu chvilek co mu na očích vidí. V přivolávání mas na milionové srazy nemá u nás – kromě jediné ČT – konkurenci, a není mu ani zatěžko označit poslední patnáctitisícovy shluk lidí na Václaváků za „plné Václavské náměstí“.

Nu a do tohoto „plného Václavského náměstí“ poslal Seznam.cz své redaktory, aby zde provedli cosi jako politicko-socilogickou sondu. Otázky, se kterými se redaktoři na účastníky manifestace obraceli, byly dvě: První zněla: Máte jasno, koho volit?A druhá: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra.

Tyto otázky byly položeny 111 lidem, kteří zodpovězením (či nezopovězením) už hned otázky první potvrdili to, co je uvedeno v titulku.

27 z dotázaných by totiž volilo Piráty.

25 TOP 09

19 ODS (zde byla většina hlasujících z Prahy)

6 KDU ČSL

6 STAN

1 Zelení

1 Svobodní

a 26 dotázaných vůbec nedokázalo na tuto otázku odpovědět

Pokud už tento blok prokazuje duševní úroveň seběhnuvších se účastníků srazu na Václavském náměstí dostatečně, pak odpovědi na otázku druhou vyjasňuje problém už bez nejmenších pochybností.

Tuto otázku si proto raději zopakujme: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra?

Odpovědi: 19 – nikdo z vlády

25 – nevím

30 – Petříček

Tak tohle, milí zlatí, zvlášť tedy to poslední jméno, jehož nositele si 30 lidí z dotázaných na Václaváku (jen jeden či dva hlasy získali Maláčová, Hamáček a Plaga), umí představit jako nového premiéra vlády České republiky, vypovídá o psychické úrovni těch, kteří se na mítinky pánů Mináře a Rolla scházejí, tak přesvědčivě, že by je snad správně dokázal posoudit i doktor Chocholoušek.

  • Lubomír Man
4.6/5 - (5 votes)
(Visited 215 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Je fajn že někdo udělal tento průzkum.No pokud to jedno procento dotázaných by volilo svobodné,tak nejsou všichni úplně vypatlaný.Svobodní s tím Petrem Machem jsou relativně slušná strana i když to jejich libertariánství co udělalo na světě mnoho škody se nedá překousnout.
    S tím Petříčkem no z toho jde hrůza ČSSD se nepoučila ze svých chyb a stále jede nomarxismus v té radikální podobě podobně jako to jel Lev Trocky.
    Milion chvilek je pro naší zemi daleko větší ohrožení než nějaký ruský agenti (pokud vůbec nějací jsou)
    Je třeba si být na pozoru.Únor 1948 jsme tu už měli a hrozí další.
    Jasně můžeme být v klidu.Dobrý vývoj je v Maďarsku a Polsku i ve Velké Británii nakonec to dopadlo dobře.Jenže ten milionový chlívek ach Bože.Je sice fajn že ničeho nedosáhli v červnu ani před měsícem. Je otázka jak dlouho budou mít zmobilizovaných tolik lidí.Bude to pokračovat. Musíme se starat o to aby opravdu ničeho nedosáhli.Modlím se k Bohu za ochranu naší země aby ten milionový chlívek skončil.Modleme se za ochranu našeho premiera a prezidenta.I když náš premier Andrej Babiš udělal nejednu chybu (Třeba že je pro pařířskou dohodu) Tak je třeba ho chránit protože se na nás chystá něco mnohem horšího.Na Slovensku se těm šmejdům povedlo prosadit tu neomarxistku Čaputovou.Ať nedopadneme tak blbě jako Slováci.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *