Ženu i s dítětem pohřbili vlastní bratři zaživa – i to je islám

Napsal
Sdílet článek

Další ze série článků o „mírumilovném islámu“, jak nám tuto ideologii drtivá většina politiků prezentuje, se zabývá něčím pro většinu z nás zcela nepochopitelným. Vraždami ze cti. Ty jsou v islámu dosud běžné a jsou praktikovány nejen v muslimských zemích, ale také v Evropě. Jak jistě víte, tak muslimka nemá právo rozhodovat ve svém životě prakticky takřka o ničem. I o tom, za koho se provdá rozhoduje její rodina, zpravidla otec a starší bratři.

Muslimské země jsou většinově ovlivněny právem šaría, v některých se jím řídí velmi striktně. Právě Pákistán, odkud míří do Evropy značný počet vetřelců, k těmto zemím patří také. Právě zde je často přísně dodržována šaría a vraždy ze cti jsou zde obvyklé. Poměrně nedávno došlo k případu, kdy dívka (viz titulní obrázek) neuposlechla rodiče a našla si  jiného manžela, než byl jimi zvolený. Rodina odmítla akceptovat fakt, že se jejich dcera rozhodla nepodřídit rodinné tradici, kdy ženicha dcerám vybírá jejich otec a rozhodli se dceru ve jménu pochybné „cti“ zabít.

Ale nejen dceru. V manželství se jí totiž narodilo dítě a i to se coby plod rodinou odmítaného manželství stalo objektem pomsty rodiny. V zájmu zachování rodinné „cti“ ženu proto její bratři unesli spolu se synem a pak je oba pohřbili zaživa, zvolili jim tedy velmi trýznivou smrt. Na popud manžela pohřešované ženy se rozběhlo vyšetřování, přičemž oba bratři se přiznali k vraždě ze cti. Ta je však v zemích jako Pákistán povolená a tedy beztrestná, nicméně předtím musí dojít k prošetření, aby bylo jisté, že šlo o vraždu ze cti.

Bratři jsou tedy za brutální vraždu své sestry a jejího malého dítěte zatím ve vyšetřovací vazbě, nicméně, pokud se vyšetřováním zjistí, že se skutečně jednalo o vraždu ze cti, budou propuštěni coby nevinní. Je možné, že nějaký velmi symbolický trest bude za to, že do vraždy zatáhli i dítě, ale většinou i toto vrahům uvnitř rodiny prochází.

Každoročně dojde v Pákistánu (ale nejen tam) k tisícům vražd ze cti. Často se jedná o upálení či pohřbení zaživa, dekapitaci, utopení; někdy dojde „jen“ ke zmrzačení, třeba polití kyselinou.

Myslím, že dále netřeba slov, obrázky žen, zavražděných vlastní rodinou ve jménu pochybné muslimské cti hovoří za vše:

Tyto ženy a ročně tisíce dalších byly zavražděny členy své vlastní rodiny ve jménu jejich pochybné muslimské cti. Občas dojde k vraždě ze cti i v Evropě, se stoupajícím počtem muslimské populace bude jejich počet samozřejmě stoupat.

A tak se tedy ptám: „Kdepak jsou všechny ty militantní feministky, bijící se za nesmyslné genderové kvóty, ovlivňující neškodné reklamy, soutěže krásy, zabývající se aktivismem v politických a multikulti neziskovkách, na poli islámu pak obhajujícími nošení burek a hidžábů?“ Vraždy ze cti, podobně jako krvavé obřízky malých holčiček těmto aktivistkám zcela jistě nevadí. Stejně, jako podřízené postavení žen v islámu, které pomáhají upevňovat právě obhajobou symbolu ponížení žen – burek, hidžábů a nikábů.

Na závěr ještě hrůzyplné video, pojednávající o dívce, která se rozhodla neuposlechnout rodiče a provdala se za chudého taxikáře. Její vlastní rodina zabila nejen ji, ale také její dvě děti, čtyřletého syna a malou dcerku, batole. Umíte si představit, že byste mohli vy, kdo máte vnoučata či malé synovce a neteře, tyto děti zabít? V muslimských zemích to považují za normu. Důležitější je pochybná „rodinná čest“, než životy vlastních dětí a vnoučat. Nutno podotknout, že vrahové mladé ženy a jejích dětí nebyli potrestáni.

 

Vetřelci s podobným zvráceným myšlením se táhnou do Evropy po tisících a miliony jich zde už jsou. Skutečně chceme, aby nás jednou přečíslili a podobné praktiky se i v Evropě staly normou?

5/5 - (7 votes)
(Visited 14 642 times, 1 visits today)
Sdílet článek

7 comments

 1. To, co teď napíšu, asi bude znít velmi cynicky a odporně, ale – každej dobrej. Jakýkoli živý muslim je totiž potenciálním zdrojem dalších muslimů.

  Rozněžňovat se nad touto příhodou je asi tak na stejné úrovni, jako když jsme se uplynulých několik desítek let rozněžňovali nad obrázky afrických dětí s nafouklými bříšky a očima plnýma much. Začali jsme to podporovat – kdo by také dokázal být tak bezcitný a nepodporovat?

  Následky si neseme teď. Všichni, tedy i ti, kdo už tehdy hlásali myšlenky na ohřívání hada na vlastních prsou, což bylo fujfujfuj krutorasistické.

  1. Tady se jedná ale o něco jiného. Jde hlavně o to, že to tahají i sem, do Evropy. A vládnoucí establishment se nám snaží namluvit, že islám je náboženství míru, přičemž většina lidí si neuvědomuje, že tito primitivové právě okupují Evropu a snaží se svoje zvyky postupně zavádět i zde. Ty články mají být ukázkou barbarství islámu, který nám EU vnucuje coby něco přínosného, obohacujícího a zavádí pojmy jako islamofobie. Podobné články by nebyly zapotřebí, kdyby ti, kdo bez skrupulí zaživa zavraždí vlastní dceru nebo sestru nehodlali okupovat Evropu. Myslíte, že k cizím se budou chovat lépe??

   1. Nejsme ve sporu, souhlasím, že jako varovné ukázky chování musulmanů jsou takovéhle vyprávěnky silné a ilustrativní. Jenže většina obyčejných lidí nad tím nepřemýšlí a ani myslet nechce, protože zrovna mají v Kaufáči modrozelená kuřata v akci. Takže vše zůstává v rukou zkorumpovaných vycpaňáků … eeech, pardon, demokraticky zvolené vlády zástupců lidu.

    Nezbývá tak, než zabývat se skutečnou událostí, jako takovou. A potom platí, co jsem nasal – „The Only Good Indian Is a Dead Indian“.

    1. Tak je mi jasné, že se nad tím nezamyslí náhle třeba statisíce lidí. Ale z těch pár tisíc, co si to tady přečtou, to třeba aspoň několika dojde. Ona totiž ta invaze není jenom o vyžírání sociálních systémů, jak si většina lidí, kteří jsou proti migraci, myslí. Ono je to v prvé řadě o výměně civilizací. Nebo spíš o výměně civilizace za středověk. I když, někdy mám pocit, že v Evropě i v tom středověku jsme byli o něco dál. Evropu zničí falešná pseudohumanita, která je teď velmi dobře patrná na tom, jak kvičí celý mainstream, když Řekové zastřelí jednoho vetřelce, což je z pohledu všech normálních lidí naopak chvályhodný počin. Ale co dělat, když Evropě vládnou psychopaté. unknw

     1. I když ani na tomto Vašem příspěvku není co rozporovat, stejně nakonec rozhodují pilinové klobásy v akci a pívo v PETce.

      Bude to stejně, jako s komunisty v roce 1948. Hloupí lidé se nezabývali souvislostmi a naházeli jim to. No a pak se divili – a vztekali, jak jsou chudinkové utlačovaní. Ale to, že jim sami zametli cestičku, ani tehdy, ani dnes nechce nikdo uznat. Dnes podobní lidé zametají cestičky mlokům. A dopadne to celé hůř, než tehdy s těmi komouši.

      Nicméně Vaši osvětovou činnost kvituji velmi pozitivně a držím Vám všechny 4 palce.

 2. Ano, v tom s vámi plně souhlasím, dopadne to ještě hůř, než v tom roce 1948. Ovčan si to přeje.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *