Životy francouzských novorozenců v sázce. Hrozí návrat do starověku, potraty z důvodu „psychosociální úzkosti“ matky minutu před narozením, prasata s orgány člověka a genetické modifikace lidí.

Napsal
Sdílet článek

Když jsem byl malý kluk, tak jsem věděl, že ve starověkém Řecku legálně vraždili novorozence. Nevěděl jsem však, že to samé se děje v některých zemích i dnes, respektive k legalizaci došlo v souvislosti s úpadkem křesťanské morálky v posledních dekádách. Kanada, část států USA a Austrálie a dále také komunistický Vietnam a Severní Korea dovolují potrat bez jakéhokoliv omezení až do narození.

Matka má tedy možnost, kdykoliv se jí zachce, minutu před narozením nechat své dítě roztrhat na kusy (postupně se brutálně dítěti uříznou ruce a nohy) nebo dokonce uškvařit solným roztokem (fotografie). To všechno se děje zaživa a v ukrutných bolestech pro nevinné děťátko. Nizozemsko dokonce skrze krvavý Groningen protocol dovoluje vraždu dítěte až do roku od narození, v praxi pokud má rozštěp páteře nebo hydrocephalus. V Česku jsou handicapované děti trhané na kusy do 24. týdne, kdy se již dítě může narodit a přežít. Dle Organizace spojených národů, „lidsko-právních“ organizací a Evropské unie se jedná o jakési „právo“ žen.

Francouzské děti ve smrtelném nebezpečí

Část politiků ve francouzském národním shromáždění chce povolit vraždy dětí až do narození z důvodu„psychosociální tísně” matky, což může způsobit prakticky neomezené vraždění ještě minutu před porodemZákon prošel již prvním čtením. V současné době je ve Francii zabíjení legální bez omezení do dvanáctého týdne. Ve druhém trimestru může matka své dítě zabít z důvodu handicapu, tedy stejně jako v České republice.

Jedná se o pozměňovací návrh k novele zákona o bioetice, který navrhl socialista Olivier Faure. Skupinka nepřátel dětí záměrně návrh přednesla ve čtyři hodiny ráno v době, kdy je většina politiků na dovolené, aby tento barbarský zákon vyvolal co nejméně pozornosti. 60 politiků hlasovalo pro vraždy, 37 proti (celkem má francouzské Národní shromáždění 577 členů.

Kromě legalizace vraždy až do narození návrh zákona legalizuje:

  • genetické modifikace embryí – změna genetické informace člověka. Jednou tyto zvrácenosti mohou zajít tak daleko, že si rodiče budou moci vybrat, jaké IQ bude mít jejich dítě.
  • chiméry člověk+zvíře (prasolidi, psolidé, prasopsi) – chiméra je jedinec, který má genom více jedinců. Přirozeně může chiméra vzniknout spojením dvou embryí v rané fázi vývoje. Ovšem zde se jedná o legalizaci chiméry člověka a zvířete. Politici tudíž chtějí legalizovat vytváření např. prasat s lidskými orgány. Jedná se o naprostou zvrácenost a útok proti evoluci a přírodě.
  • Umělé oplodnění pro svobodné ženy a lesbické páry

Zdroj: Lifesitenews.com

Francouzský prezident Emanuel Macron je extrémně pro potraty a chtěl zavést hospodářské sankce proti Polsku, které chrání lidská práva nenarozených dětí jako jeden z mála evropských států. Ve Francii bylo v roce 2018 zabito 209 522 nenarozených dětí, celkem tedy 22,59% dětí ze součtu narozených a zabitých před narozením.

Kromě práva na život je ve Francii tvrdě potlačováno právo na svobodu projevu. Francouzský soud zakázal video, které ukazuje veselé děti s Downovým syndromem, a vede matky k tomu, aby své děti nechaly žít. Spot si můžete pustit zde.

V tomto roce legalizoval vraždění dětí až do narození také Nový Zéland a to z důvodu ohrožení tělesného a duševního zdraví a celkové pohody matky, čímž se dokonce chlubí sami potratáři na svých stránkách.

(Visited 191 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *