Zločinecké muslimské gangy plně ovládly část Göteborgu, na silnici postavily zátarasy a kontrolují, kdo do oblasti vjíždí

Napsal
Sdílet článek

Snad nikomu neunikla rostoucí aktivita muslimských gangů v islamizovaných lokalitách západoevropských zemí. Přestřelky jsou tam na denním pořádku, stejně jako různá násilná trestná činnost, včetně loupeží, znásilnění a vražd. Do těchto oblastí se bojí vstupovat i policie, běžně si tam troufají jedině v doprovodu těžkooděnců. Gangy, které dané oblasti plně ovládají, již tato území považují za svá.

Zločinecké gangy zřídily zátarasy v Angered v Göteborgu v jimi již plně kontrolovaných oblastech. V bariérách kontrolují všechny, kdo jedou dovnitř a ven z Hammarkullenu. V oblasti v poslední době velmi eskaluje násilí mezi tamními muslimskými gangy.

Zátarasy v Göteborgu prý zločinné gangy zřídily právě v souvislosti s přestřelkami v Backa a Biskopsgårdenu. K přestřelkám došlo v posledních týdnech a jsou součástí probíhajícího konfliktu mezi různými gangy.

Jeden z těchto gangů zavedl silniční kontroly, a pak zkoumal auta, která jela dovnitř a ven z Hammarkullen v Angered. Kontroly v gangy ovládané oblasti probíhají od minulého týdne.

“To je naprosto nepřijatelné, je to práce policie, která je  zodpovědná za pořádek ve společnosti  a ne práce gangů,”  prohlásil policejní šéf Erik Nord. Situace v této oblasti je velmi vážná a policie nyní po střelbě zahájila zvláštní akci.

Policie nejen ve Švédsku už skutečně ponechala některá území plně pod kontrolou gangů, dokonce na těchto územích vládne i právo šaría. Ostatně, pravověrný muslim ani jiné právo nerespektuje, proto je v Evropě tolik muslimů mnohonásobných recidivistů. Takže o tom, že by ještě v těchto oblastech jakkoli plnila policie svoji funkci, lze pochybovat.

Jak je vidět, tak muslimové si skutečně Evropu přebírají a zdá se, že docela úspěšně. Nejen švédská vláda, ale i mnohé další evropské vlády přivážejí stávajícím muslimským gangům nové posily  a jejich komunitu, včetně no-go zón, tak ještě rozšiřují.

Zajímalo by mne, jak dlouho potrvá, než vzniknou podobné no-go zóny také u nás. Nyní už totiž není ani tak otázka zda, ale kdy. Protože i zde už muslimové vykupují pozemky a nemovitosti v oblastech, které se časem takovými no-go zónami stanou také. Ostatně, s ministrem vnitra, který prohlásil, že islám má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli v lidské společnosti, půjde ta islamizace jako po másle.

(Visited 456 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *