Změna letního času

Napsal
Sdílet článek

Také často slýcháte nebo čtete o klimatických změnách? Slyšíte, jak si ekologové a všichni mocní vyplachují ústa klimatickými změnami, které sami vyrábí a podporují už jednačtyřicet let?

Když na Silvestra 1978 a Nový rok 1979 zkolabovala energetická soustava MÍR,byla hned záminka k dokonalému superpodvodu.

Přišlo jaro, válečný (letní) čas a lži o úsporých.

On totiž ten lednový kolabs nebyl o přetížení, ale přetrhánín pásu na dopravované uhlí.

To byla voda na mlýn lobbistům a jejich lžím o úsporách. Jejich velký vzor Josef Gebbls přeci říkal, stokrát opakovaná lež se stává pravdou.

Mimo nemocnic a hutí většina průmyslu fungovala na jednu směnu a mnohem více se využívalo denní světlo. Když se o hodinu dříve začne, pochopitelně se o hodinu více svítí. Na to není třeba žádný inženýr.

V podniku, kde jsem pracoval v údržbě, bylo 200 zaměstnanců, v době válečného času se propálilo Navíc 100 KWh denně. Takové malé zrnko v hromadě písku.

KOLIK tohoto uhlíkového plynu vychrlí komíny elektráren navíc a dnes již propálených miliard MW. Na tohle odsíření neplatí.

Někdo možná namítne, že němci za války nebyli hloupí, když čas nastavili. Samozdřejmě, potřebovali co nejvíce lidí dostat do zbrojních továren a tak i sedláky do určité plochy polností nahnali do továren. Pak by ale nestíhali práci na polích, z kterých museli určené množství odevzdávat.A tak jim prodloužili den. Vyždímat lidi jako citron.

Je to podvod takového kalibru, že koženého tah za sto miliard je dětská hra.

  • Jan Šmatlák
(Visited 115 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *