Zoufalý Ital protestuje proti invazi, zatímco ke břehům připlouvá další loď s vetřelci (video)

Napsal
Sdílet článek

Itálie za současné vlády přijímá jednu loď plnou afrických vetřelců za druhou. Mimo lodí především německých a italských neziskovek připlouvají afričtí invazisté  i na lodích italské pobřežní stráže, která momentálně funguje coby vodní taxi pro vetřelce.

I toto je vlastně jeden z hlavních důvodů, proč Itálie nebude nikdy schopna reálně splácet  ohromný dluh. Ve velkém přijímá africké vetřelce, kdy mnozí již v Itálii zůstanou a část zůstává alespoň dočasně. Přitom tyto parazity Itálie velmi štědře vykrmuje, výdaje na jednoho vetřelce jsou vyšší, než výdaje na jednoho průměrného italského důchodce.

Stále více Italů si samozřejmě uvědomuje, že se současnou vládou se dostanou do ještě větších problémů, způsobených mimo jiné i nezřízenou podporou invaze.  Itálie přijde minimálně tuto sezónu o příjmy z turistiky, na nichž je velmi závislá. O příjmy z turismu i bez současné situace, která výrazně omezuje cestování, přichází už dlouhodobě právě jižní oblasti Itálie. Jako třeba nejjižnější italský ostrov Lampedusa, který je již dlouhé roky okupován africkými invazisty.

Drtivá většina lidí z ostrova se v nedávném referendu vyslovila pro okamžité ukončení dovozu afrických vetřelců, nicméně ani tento krok vládu nepřiměl s dovozem afrických parazitů skončit. Přitom před pár měsíci byli právě v Itálii odsouzeni na 20 let tři v loňském roce neziskovkou importovaní afričtí vetřelci. Krimigranti byli nedávno odsouzeni u sicilského soudu za dlouhý seznam trestných činů, včetně mučení, sexuálního násilí, obchodování s lidmi, zapojení do zločineckých organizací, a dokonce vraždy. Stihli toho za pár měsíců pobytu v Itálii dost, že?

Na Lampeduse, která bývá nejčastějším cílem lodí neziskovek i člunů afrických vetřelců, jsou již místní obyvatelé velmi zoufalí, protože jakékoli intervence vůči jejich loutkové vládě jsou zbytečné, zůstávají bez odezvy. Jeden z obyvatel tak už zřejmě ze zoufalství popadl vlajku s nápisem “Italové na prvním místě”, což je heslo Salviniho Ligy a vběhl s ní do moře, vstříc jedné takové lodi italské pobřežní stráže, plné vetřelců, se záměrem loď zastavit. 

Gesto samozřejmě zůstalo bez odezvy a jaksi jen ukazuje bezradnost a zoufalost místních obyvatel. A než začnete radit nějaké radikálnější metody, tak je třeba si uvědomit, že afričtí parazité jsou na území EU obzvlášť chráněni a podobné kroky by se vymstily nakonec jen tomu, kdo by k nim přistoupil. Nicméně invaze afrických vetřelců by nadále pokračovala i za podpory italské vlády. 

 

(Visited 300 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *