ZPRÁVA Z TISKU: Šéfové států se shodli, jak se společně vyrovnat se zdražováním energií

Napsal
Sdílet článek

A co na to neznámý občan? To si z nás děláte pr… srandu? EU svou politikou způsobí obrovský problém a šéfové jejich členských zemí nás ujišťují, že našli způsob, jak nás trochu zachrání. To je, jako když někdo vyhodí do povětří přehradu a pak oznámí, že lidem ze zaplavených vesnic a měst sníží úroky z půjček na obnovu domů! Dokonce jsem četl, že za nás v Bruselu bojují.

S kým proti komu a jak…? Pamatuji, jak komunisté také stále bojovali za naše blaho, naši pravdu, naši svobodu a mír. Ti ale mohli ukázat – tam, za elektrickým plotem je náš nepřítel. Ten může za všechny naše problémy a neúspěchy. Na koho ukáží ti vysmátí zástupci svých zemí v Bruselu? Kdo a kde je nepřítel? Mohou se rozpočítat na prvý – druhý a pak na sebe vzájemně ukázat. U nás to jako obyčejně zachrání ČT a spol. Ti totiž vědí, že za to může Putin. Nevím, zda je Putin jako příčina všeho zla a problémů v jiných zemích oblíbený stejně jako u nás, ale je mi to vlastně jedno. Není mi ale jedno, kam se to turecké – ne to bych nám fandil, tedy kam to naše planetární hospodaření přivede MOJI rodinu, MOJE město a MOU vlast.

8.11. vzpomeneme výročí bitvy na Bílé hoře. Tato bitva byla startovním výstřelem pro války a epidemie v kulisách „ malé doby ledové“. Počet obyvatel Evropy poklesl za 30let na jednu třetinu. Připadá mi, že EU dělá vše pro to, abychom si tehdejší ÚDĚL zopakovali. SPOLU jsme na nejlepší cestě do PRUSELU!!!!!

  • Karel Petřík
(Visited 139 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *