Zpravodajství 2020 prosinec 1/2 – v Americe volily Bidena mrtvoly a občané jiných států. V Mosambiku řádí Islámský stát a v Austrálii vrahové dětí minutu před narozením. Masové protesty v Argentině, únosy křesťanských a hinduistických dívek v Pákistánu.

Napsal
Sdílet článek

Rozhodl jsem se, že budu vydávat zpravodajství za polovinu měsíce. V tomto díle se věnuji období od prvního do patnáctého prosince. Bude obsahovat zprávy, o kterých leninistická mainstreamová média záměrně neinformují, informují o nich zkresleně či jsou mimo zájem médií. Asi nejtragičtější zprávě z Evropy z tohoto roku se věnuji v samostatném článku.

Evropa

Čtvrtá říše (EU) odsuzuje právo polských dětí na život tak jako kdysi Adolf Hitler.

Tento rok vydal parlament Evropské unie usnesení, kterým odsuzuje právo polských dětí na život, přičemž se odkazuje na „zákaz diskriminace”, ač sám diskriminuje děti. Progresivisté běžně označují své nepřítele tím, co jsou oni sami. V říjnu 2020 vydal polský ústavní soud rozhodnutí, že zabíjení handicapovaných dětí v lůně matky odporuje ústavě. Přesto se čtvrtá říše opět vměšuje do vnitřních záležitostí suverénního státu. Potraty Polsku Německo vnutilo již jednou a to za druhé světové války. Hitler chtěl legalizací potratů snížit porodnost u „podřadných národů”. Zde najdete na oficiálních stránkách EU text usnesení.

14. 12. Rakousko legalizuje asistovanou sebevraždu, čímž popírá hodnotu života. Jeden malíř z téže země by jistě zatleskal.

Rakouský nejvyšší soud rozhodl, že „právo na sebeurčení” znamená i „právo” rozhodnout o své smrti a získat k tomu „pomoc”. Není jisté, v jaké míře bude legalizována. Mnohem dál došel tento neonacismus v Nizozemsku, kde probíhá legalizace vražd dětí do dvanácti let proti jejich vůli a vědomí, čemuž se věnuji v jiném článku.

Austrálie

3. 12. Jižní Austrálie chce legalizovat vraždění dětí až do narození

V horní komoře Jižní Austrálie se jedná o legalizaci vražd dětí až do narození. Návrh zákona si můžete přečíst zde na oficiálních úředních stránkách státu Jižní Austrálie. Zákon počítá s úplnou legalizací vražd dětí do 22 týdnů a 6 dnů od početí. Později bude nenarozené dítě možné zavraždit se souhlasem dvou „lékařů”, pokud to je „lékařsky vhodné”. Zákon však jako případ lékařské vhodnosti označuje i sociální a psychologické aspekty.

Zcela bez jakéhokoliv omezení je možné zavraždit dítě až do narození v hlavním městě Austrálie, dále v Kanadě, některých státech USA či v KLDR. Tyto potraty probíhají většinou rozčtvrcením či uškvařením solným roztokem, kdy dítě v ukrutných bolestech umírá několik hodin.

Nacistická internacionála smrti se však nezastaví před narozením. V Nizozemsku je přes Groningen protocol možné zavraždit nemocného kojence. Tento rok probíhají jednání o rozšíření krvavého protokolu. Chtějí vraždit děti do dvanácti let bez souhlasu a vědomí toho dítěte. Hitler by jistě zatleskal. Více o tom píšu v jiném svém článku.

Severní Amerika

Herec Alec Baldwin přirovnal Donalda Trumpa k nacistům

Dne 15. 11. 2020 americký herec Alec Baldwin na Twitteru uvedl: „Pohřběte Trumpa na nacistickém hřbitově a dejte mu na hrob svastiku.” Zatímco nacisté rozpoutali válku proti mnoha státům, která byla mnohdy vyhlazovací, a pokusili se vyhladit mnoho národů, Donald Trump žádnou válku nepomohl rozpoutat (na rozdíl od Obamy). Můžeme s Donaldem Trumpem v mnohém nesouhlasit, ale srovnávat ho s nacisty je dezinformace. Navíc, jak píšu v jiném článku, mezi nacisty a dnešními progresivisty jsou mnohé souvislosti.

1. 12.  Muž v Ohiu adoptoval pět sourozenců, aby mohli zůstat spolu a nemuseli žít odděleně.

2. 12. Mrtví lidé a voliči z volných adres a zbořených domů. I ti volili Bidena v Michiganu.

Členové volební komise a volební pozorovatelé předložili senátu státu Michigan znepokojivé zprávy. Bývalý senátor s odbornými znalostmi o oboru dat a technologií uvedl své svědectví o hlasech lidí, kteří již zemřeli, kamionu plném hlasovacích lístků, které byly odevzdány po termínu, i snadno zmanipulovaných volebních zařízení.

Chris Schornak se účastnil jako dobrovolník kontroly voleb. Uvedl, že ze 30 000 hlasů, které mu prošly rukou, bylo 229 z nich psáno na jména mrtvých lidí a dalších 2 660 hlasů bylo registrované na volné adresy či již zbořené domy. Celkem tak tedy 8,9% z těchto hlasů bylo falešných. Navíc počítače, které sčítaly hlasy, byly během sčítání hlasů připojeny k internetu, což umožnilo možné podvody. Svědek Michael Dubio též uvedl svědectví o přívozu pravděpodobně nakopírovaných volebních lístků, které byly všechny pro Bidena.

Pokud podvody ve stejné procentuální míře proběhly též v Pensylvánii a Arizoně (odkud jsou také zprávy o volebních podvodech), tak by po odečtení podvodných hlasů byl Donald Trump jednoznačným vítězem voleb.

4. 12. V Nevadě volilo 42 284 voličů dvakrát.

Právníci v Nevadě podali stížnost k soudu s důkazy o tom, že volili mrtví lidé, voliči bez poštovní adresy v Nevadě a mnozí voliči volili dvakrát. Dle oficiálních výsledků vyhrál stoupenec vražd dětí v lůně matky Joe Biden o 33 596 hlasů. Dle Jesse Binnalla 1 506 z těchto hlasů pochází od mrtvých „voličů”. Informace zveřejnila na Twitteru Republikánská strana Nevady. V Pensylvánii došlo těsně před volbami k nelegálnímu upravení zákonů o korespondenčním hlasování.

11. 12. Dvacet amerických států podporuje Kentucky v zákazu rozčtvrcování dětí.

20 generálních prokurátorů (států Arizona, Alabama, Aljaška, Arkansas, Georgia, Indiana, Kansas, Luisiana, Mississippi, Montana, Nebraska, Ohio, Oklahoma, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Západní Virginie podporuje zákaz potratů, které jsou páchané roztrháním dítěte (většinou zaživa), v Kentucky. Stát Kentucky se odvolal k Nejvyššímu soudu, kde nyní mají převahu Republikáni. Generální prokurátor Kentucky uvedl: „Nikdy nedovolíme rozřezání žádné živé bytosti a budeme pokračovat v boji až k nejvyššímu soudu, pokud to bude nutné, aby se dále nestávalo nenarozeným dětem.” V červnu 2020 federální soud zakázal, aby ochrana dětí před rozčtvrcováním vstoupila v platnost.

Rozčvrcení (en. dilation and evacuation, viz. obrázky) je forma vraždy dítěte v lůně matky, která probíhá většinou v druhém trimestru, často v době, kdy se již děti rodí a mohou přežít. Bezbrannému dítěti jsou postupně zaživa odřezány ruce a nohy v bolestech. Přitom již v jedenáctém týdnu děti zívají a reagují na dotyk. 

Latinská Amerika

Tisíce Argentinců a Argentinek protestovaly proti legalizaci vražd dětí v lůně matky

30. 11. proběhly napříč Argentinou masivní protesty proti hrozící legalizaci vražd dětí v lůně matky, o nich samozřejmě naše mainstreamová média neinformavala. V Argentině jsou v současné době potraty legální v případě ohrožení života a zdraví matky nebo v případě, že je dítě počato při znásilnění. Legalizaci potratů se úspěšně podařilo zabránit v roce 2018.

Tento rok proběhlo první čtení, v němž zrušení práva na život až do čtrnáctého týdně těsně prošlo. Pro práva dětí hlasovalo 117 poslanců, proti právům dětí 131.  Severní část státu je převážně pro život, jižní část proti životu. Argentinský prezident Alberto Fernández uvedl dezinformaci, že legalizací potratů zachrání životy žen. Touto dezinformací se samozřejmě manipulátoři.cz nezabývají. Statistiky z roku 2017 jasně ukazují, že Polsko, kde je drtivá většina potratů nelegální, je jednou ze čtyř zemí s nejnižší úmrtností matek v souvislosti s těhotenstvím či porodem. Například statisticky výrazně bohatší Kanada, v níž jsou vraždy dětí legální do narození bez jakéhokoliv omezení, má pětkrát vyšší úmrtnost matek než Polsko.

Afrika

12. 12. Portugalsko pomůže Mozambiku v boji proti Islámskému státu

Portugalsko v pátek uvedlo, že pomůže Mozambiku vycvičit bezpečnostní síly pro boj proti islamistickému povstání na severu země. Tento rok prudce vzrostlo násilí v regionu Cabo Delgado u tanzanské hranice. Portugalský ministr obrany  Joao Gomes Cravinho uvedl, že Portugalci pomůžou s výcvikem místních vojáků. Americký koordinátor pro boj proti terorismu uvedl, že povstalci jsou součástí Islámského státu. V listopadu uvedla policie v Tanzanii, že zadržela neupřesněný počet osob podezřelých z toho, že chtěly odjet do Mozambiku bojovat za islamisty. V říjnu podnikli islamisté přeshraniční útok na Tanzanii. V září roku 2020 dobyli ostrov Vamizi, kde se nachází mnoho hotelů pro bohaté lidi, což znamená významný přínos pro tuto i na africké poměry velice chudou zemi. Následně byl ostrov osvobozen vládními silami.

12. 12. Džihádisté unesli v Nigérii 800 dětí ze školy

12. prosince přijeli džihádisté z Boko Haram k chlapecké internátní škole na severu Nigérie na motocyklech a unesli 800 dětí. Letos koncem listopadu džihádisté zavraždili 107 farmářů. Severní Nigérie je od roku 2009 zmítána brutálním islamistickým povstáním skupiny Islámského státu zvané Boko Haram. V minulosti ovládali džihádisté rozsáhlé oblasti v severovýchodní části země, které se nigerijské vládě podařilo bez větší pomoci západu osvobodit. Islamisté též řádí v řadě dalších afrických zemí.

Asie

3. 12. Křesťanská lidsko-právní organizace bojuje proti nuceným sňatkům dívek v Pákistánu.

Skupina International Christian Concern usiluje o ukončení praxe nucených sňatků dívek v Pákistánu. V zemi jsou sice formálně nezákonné, ovšem mnohé soudy povolují sňatky s dívkami, pokud dosáhly menstruace. Běžnou praktikou jsou též únosy dívek z rodin náboženských menšin, což jsou zejména křesťanské a hinduistické dívky, které jsou následně přinuceny proti své vůli se vdát do islámské rodiny a konvertovat k islámu. Právě případy únosů z tohoto roku se v zemi 30. listopadu začaly vyšetřovat.

Pro pobavení

5. 12. Únos krůty ze zoologické zahrady

Lotyšská policie zadržela tři recidivisty, kteří z malé zoologické zahrady v Rize ukradli krůtu, kterou odvezli vlakem na pláž, kde oslavili 34. narozeniny jednoho z pachatelů tím, že krůtu přinutili pít vodku.

(Visited 218 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *