Zprávy z USA – stát organizuje cenzuru nepohodlných a hon proti zbraním

Napsal
Sdílet článek

Můj předchozí článek NEJNOVĚJŠÍ PŘÍPADY DUHOVÉHO ŠÍLENSTVÍ

Bílý dům bude spolupracovat se sociálními sítěmi na mazání odpůrců režimu.

Pro západní svět je v dnešní době typická cenzura. Soukromé internetové firmy získaly větší moc než mají mnohé státy. Lidé s vlasteneckými  a konzervativními názory jsou mazáni a dostane se k nim jen minimum čtenářů. Cenzura je nejúčinnější praktika totality. V Česku proti cenzuře bojuje Společnost pro obranu svobody projevu založená známým vývojářem počítačových her Danielem Vávrou. Zde můžete podepsat petici za zákaz cenzury.

Fanoušci cenzury argumentují tím, že Facebook/Twitter/Google jsou soukromá firma. To je nepochybně pravda, ale hospoda je také soukromá firma a majitel hospody nesmí zakázat vstup např. Romům. Majitel lesa nesmí vybrat lidi s nepohodlným názorem a zakázat jim vstup. Majitel hospody či majitel lesa však většinou nemá velký vliv na dění. Majitel sociální sítě naopak ovlivňuje světové dění podstatně více než demokraticky svolený prezident např. Estonska či Ghany.

Mluvčí Bílého domu Jen Psaki uvedla, že sociální sítě budou mezi sebou spolupracovat na cenzurování „dezinformací“ a vláda bude spolupracovat s nimi. Ban na jedné sociální síti bude znamenat BAN i na jiných sociálních sítích. Spojené státy se tak oficiálně staly totalitní zemí nijak nelišící se např. od husákovského Československa.

Za dezinformace se kromě skutečných dezinformací označují také věci, které nejsou prokazatelné a mocným se nehodí do krámu. Naopak dezinformace globalistů nikdo neřeší. Např. Jan Cemper prokazatelně řekl dezinformaci.

Zakazovači zbraní suspendovali žáka, za to že měl při online výuce vidět zbraň.

Progresivisté napříč světem mají touhu slušným lidem rozkrást zbraně, ač právo  na svobodné držení zbraní zvyšuje rovnost mezi lidmi, protože dává slabým možnost bránit se před silnými (např. důchodcům či invalidům před silným dvacetiletým mladíkem) a ač neexistuje souvislost mezi zákony o zbraních a počtu vražd ve společnosti. Navíc většina zločinců si zbraně sežene nelegálně. Člověk nemusí být žádný IT specialista, aby si přes darkweb našel stránky, kde si lze nelegálně koupit zbraň.

V září 2020 na základní škole v Luisianě měl žák čtvrté třídy poblíž sebe při online výuce vzduchovku typy BB gun. Za podobné chování byl suspendován žák šesté třídy základní školy, také v Luisianě. Rodiče hájili práva svých dětí a případ hnali k soudu. Škola tvrdila, že žáči porušili zákaz držení zbraní ve třídě. Později škola rodiny odškodnila a žákům smazala disciplinární zápis.

5/5 - (2 votes)
(Visited 384 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Mohlo by to znít jako vtip – černý humor, ale? Bohužel!

    Rodič (někde – kde asi?) se ptá 13letého synka, možná ještě mladšího, před jeho odchodem do školy: „Máš svačinu?“ On odpoví jo. „A máš zbraň?“ Synek odpoví no jo taky mám.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *