Zrůdné praktiky britské policie, která odmítla zatknout pět brutálních muslimských násilníků – právo šaría v praxi (video)

Napsal
Sdílet článek

Seznamte se s dívkou na obrázku, o které jsem se zde již před časem zmínila.  S dívkou, která žádá jediné: spravedlnost. Je jí 19 let, žije ve Velké Británii a jmenuje se Ellie. Byla přepadena muslimským gangem, poté jí vpíchli heroin a hromadně ji znásilnili. Znásilnění bylo doprovázeno mučivým týráním. Nicméně pachatelé nebudou odsouzeni, naopak, byli předem osvobozeni a ostrakizována je nyní oběť. Podle práva šaría by totiž byli skutečně v právu násilníci.

Policie a média se tak pokusily zakrýt další hrůzný případ muslimských gangů, které sexuálně zneužívají, znásilňují, mučí a obchodují s mladými, výhradně bílými britskými dívkami. Policie obvinila další z jejich obětí, Ellie, se 7 body obžaloby ze „zvrácení věci spravedlnosti“. Podle toho, co policie tvrdí, jde prý o falešná obvinění proti pěti muslimským násilníkům. Žádný člen gangu nebyl za velmi brutální týrání a znásilnění obviněn. Média její příběh ani nezveřejňují, protože tvrdí, že by tím mohly být poškozeny etnické (tzn. muslimské) podniky v oblasti.

V tomto případě nejde zdaleka o první oběť, která byla zastrašována policií. Tisíce policií zastrašovaných obětí již svá oznámení stáhly. Tyto dívky, většinou z chudých bílých rodin dobře věděly, že se spravedlnosti nedočkají. Jde-li policie proti nim, nemá význam se dále ozývat. Nyní se však objevila odvážná devatenáctiletá dívka Ellie, která i přes výhružky policie svůj případ zveřejnila, včetně fotografií, dokumentujících její stav nějakou dobu po velmi brutálním týrání a znásilňování.

A i přes nesporné důkazy a lékařskou dokumentaci, která její mnohačetná zranění dokazovala, byla nakonec obviněna dívka z toho, že si prý vše vymyslela.  Neuposlechla nařízení policie, aby mlčela a nikde o případu nehovořila, aby obvinění stáhla. Nařízení přesně té policie, která má za všech okolností snahu tyto případy zamést pod koberec. Je třeba si totiž uvědomit, že v mnoha oblastech již převládá muslimská komunita  a mnohde ovládla i policii. Muslimští násilníci jsou tak zcela beztrestní. To je ovšem potvrzení faktu, že ve Velké Británii již vládne zčásti právo šaría, ovšem nejen tam, protože i jinde je snaha podobné případy brutálních znásilnění ze strany muslimských násilníků ututlat.

Podobně se vůči obětem již v minulosti zachovali i ve Švédsku, Německu či jiných multikulturně obohacovaných zemích, kde potřebovali uměle snížit kriminalitu jistých etnik či spíše vyznavačů v současné době protěžované nenávistné islámské ideologie.

Níže se můžete podívat na video a zároveň hlavní zdroj informace (v AJ), které případ Ellie popisuje a zároveň vyzývá k tomu, aby byly tyto informace co nejvíce mezi lidmi šířeny. Mainstreamová média o tom odmítají psát, proto se příběh šíří po celém světě alternativně. Zde pro ty, co neumí anglicky alespoň to nejdůležitější  z videa – výpověď samotné Elli, cituji:

“Píchli mi drogy – heroin, vysvlékli mne donaha, bili mne, dupali po mne, okradli mne o všechno – mobil, peníze, vzali mi oblečení, boty, prostě všechno. A to se stalo navíc v zimě, takže jsem byla nejen zraněná, ale také silně podchlazená. Vyhodili mne totiž nahou, bez mých věcí  v pustině.  Zlomili mi několik žeber, mnoho kostí v obličeji, vykloubili mi lokty, típali o mne cigarety. Rozřízli mi ucho, pořezali krk, pokusili se mi uříznout prsa a bradavky, Vyryli mi do těla slova, označili mě písmeny, pobodali mě,…”

To, co se nyní děje ve Velké Británii, ale i jinde, se bude jednoho dne dít po celé Evropě. U nás možná o něco později, ale nevyhne se tomu žádná země, která dává islamizaci zelenou. V Británii sice oficiální místa tvrdí, že jdou proti těmto gangům, v reálu se však neděje téměř nic, protože některá města či části měst jsou již islamizována natolik, že tam vládne zcela nepokrytě právo šaría. A jeho součástí je i braní sexuálních otrokyň z řad bezvěrců. Každému, kdo má dcery nebo vnučky by mělo záležet na tom, aby se tato zrůdná ideologie nadále po Evropě nešířila jako mor. Půjde-li  vše stále stejným směrem, za nějakých 20let může být podobná praxe běžná už prakticky kdekoli v Evropě.

(Visited 605 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *