Zvrácený islám!! Muslimy znásilněná malá nemuslimská holčička – batole – přežila s těžkými zraněními (video v AJ)

Napsal
Sdílet článek

Násilné konverze jsou v islamizovaných zemích zcela běžné. Je velmi naivní si myslet, že vždy stačí pouze platit džizju, tedy daň podřadného bezvěrce nadřazenému muslimovi a máte klid. Ne, ve většině muslimských zemí to tak není. Cílem každého muslima je následovat jejich lžiproroka Mohameda a ten násilné konverze prováděl. A především pak je cílem každého pravověrného muslima nastolení všesvětového práva šaría. A to za jakoukoli cenu.

Třeba – jako nyní v méně islamizovaných částech Evropy – takíjou, tedy přetvářkou, kdy muslim často hraje zcela integrovaného. Je-li to zapotřebí, tak mohou hrát nejen umírněné, ale třeba i naoko konvertovat, sníst vepřové či vypít alkohol, aby si získali důvěru bezvěrců tam, kde je to zapotřebí.

Pokud ale pohlédneme třeba do zde mnohokrát zmiňovaného Pákistánu, kde již delší dobu dochází k velmi násilným nuceným konverzím, pak můžeme vidět skutečnou tvář islámu. Tu pravou, nepředstíranou. Už v několika článcích jsem zde zmínila praktiky, které jsou nyní v Pákistánu na takřka denním pořádku, kdy je unesena velmi mladá křesťanská či hinduistická dívka, posléze je znásilněna a násilím donucena se za cizího, třeba i o několik generací staršího muslima provdat. To dokonce takovému násilníkovi pravidelně posvětí i pákistánský soud. Zde se jedná většinou o děvčata mezi 10-16 roky věku.  A občas se to děje i v nemuslimských zemích, kde je však poměrně silná muslimská komunita.

Dnes vám, kdo umíte alespoň trošku anglicky, přináším další video, které je již staršího data, avšak stále velmi aktuální. Video, popisující tyto zrůdnosti islámské ideologie, která se jako mor rozlézá po celém světě. Názorně ukazuje nejen to, že si Pákistánci vynucují konverze unášením dcer z nemuslimských rodin, ale jsou ochotni se pomstít rodině, která odmítá konvertovat ještě mnohem krutěji. Upozorňuji, že video, které najdete v odkazu níže není pro slabé povahy. Pro ty, kdo nemají žaludek se na něj dívat či nerozumí anglicky, napíšu jen ve stručnosti oč se jedná.

Rodina, která byla neustále tlačena k tomu, aby konvertovala k islámu, doplatila na své odmítání tím, že jim byla za trest velmi brutálně znásilněna malá, tehdy teprve 2,5 letá dcerka, tedy velmi malé batole. Holčička skončila s těžkými zraněními a musela být celkem pětkrát operována. Štvanci ovšem nejsou oni násilní muslimové, ale rodina, která je nucena se skrývat. Na videu můžete vidět i holčičku s pooperačními ranami. Holčičku, která díky zvrácenému islámu přišla velmi záhy po narození o šanci na normální život.

 

Na video v AJ, kde otec holčičky vypráví o zrůdnostech, které jsou v Pákistánu zcela běžné, se můžete podívat ZDE. Upozorňuji, že video není vhodné pro citlivé povahy.

 

Podobných příběhů je nesčetně, o některých jsem zde již psala. Pro muslima je znásilnění nemuslimky normální a to v jakémkoli věku, u muslimky pak od jejích 6 let, což je věk, který měla Ajša, když byla provdána za pedofilního Mohameda. 

Ve velkém znásilňovali i vojáci ISIS, tedy titíž vojáci, které nyní vítá Evropa doslova s otevřenou náručí. Třeba nemuslimská holčička na obrázku níže po mnoha znásilněních teprve v deseti letech otěhotněla.

desetiletá znásilněná těhotná holčička
ISIS Fighter Raping Little Girl Tells Her That Rape Is An Act Of Worship  That Draws
džihádista a jeho znásilněná oběť
Na obrázku níže vidíte džihádistu se svojí znásilněnou obětí. Odkaz sem bohužel dát nelze, jedná se o soukromé stránky ISIS, kde není možné adresu zkopírovat a kam se můžete dostat jedině po přihlášení.  Na Googlu si však obrázek najít lze…
Tak by se dalo pokračovat donekonečna… A neděje se to jen v zemích jako Pákistán či jinde v té oblasti. Děje se to také v Evropě; znásilňovací gangy, které se zaměřovaly na nezletilá děvčata, byly odhaleny v několika evropských zemích, třeba ve Velké Británii, Francii, Finsku nebo Švédsku…
A opět připomínám, že násilníci, o nichž zde opakovaně píšu, mohou být mnohdy dávno v Evropě. Právě ti nejhorší kriminálníci ze zemí Afriky  i Asie už v Evropě jsou nebo sem teprve míří. Moc dobře ví, že Evropa jim poskytne nejen štědré dávky, dostatek mešit a všeho, co si žádají, ale také dívky, které jim budou sloužit jako lovná zvěř, podobně, jako se to děje v již o poznání více islamizovaných zemích.
Pak tedy každý, kdo má dcery nebo vnučky by si měl uvědomit, že importovaný islám odnesou jednou především právě ony.

 

(Visited 1 632 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *